Šeštadienio „MTV The Block“ su trys viename DJ Rahim

Šį šeštadienį klube „Gravity“ bus laistomi šį ketvirtadienį Berlyne įvyksiantys MTV Europos muzikos apdovanojimai. Neišsikvepianti, nuolat lankomumo rekordus gerinanti vakarėlių serija „MTV The Block“ prisimins šių metų muzikos laureatus bei, žinoma, toliau hiphopo skambesiais maitins Vilnių.

Lapkričio 7 d. „The Block“ minią užvaldyti atvyksta daugiatautis DJ Rahim, o kartu su juo gros ir ketvirtą sezoną serijos rezidento karūną nešiojantis DJ Mamania.

Hip hop, r'n'b, urban muziką raitantis Rahim - tai bene vienintelis DJ turintis tokį stiprų kultūrinį, tautinį užtaisą. Jis gimė Tanzanijoje, Afrikoje, indiškų šaknų turinčioje šeimoje, o dabar gyvena Suomijoje.

Trys Žemynai širdyje (Afrika, Azija ir Europa) tik padeda atrasti ir išgauti įvairiapusiškesnę muziką. Todėl visai suprantama, kodėl atsipalaiduoti ir pasilinksminti su Rahim rekomenduoja ne tik muzikos chuliganas MTV, bet ir gydytojai.

Nuo pasirodymų mokyklose iki nuosavo klubo, prekės ženklo ir įrašų kompanijos - karjerą padaręs Rahim šiandien nuolat keliauja po visą Europą, veda vakarėlius ir remia urban muzikos plėtrą Suomijoje.

„MTV The Block“ serijos gerbėjams gerai pažįstamas DJ Defkut yra afrikiečio-indo-suomio draugas, fanas ir dažnai įvairių projektų kolega.

„Atvykstu kurti šventės. Grosiu jums, o ne sau. Stebėsiu žmonių reakcijas, nes tą naktį jūs man būsite svarbiausi,“ – būsimą pasirodymą Lietuvoje „Facebook'e“ komentavo - trys viename - DJ Rahim.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis