Grupės U.D.O. koncerto Vilniuje data perkeliama į 2010 m. vasario 2 d.

Prieš pat grupės U.D.O. rudens turo pradžią, jos vadybininkai išplatino pranešimą apie pirmos turo dalies perkėlimą vėlesniam laikotarpiui. Dėl kontrakto sąlygų nevykdymo, Baltarusijoje buvo anuliuoti anksčiau skelbti 3 grupės koncertai.

Iškilus logistinėms problemoms buvo priimtas šis nepopuliarus, bet būtinas sprendimas - vėlėsniam laikui perkeliami koncertai Čekijoje, Lenkijoje, Estijoje ir Lietuvoje.

Grupė U.D.O. nuoširdžiai atsiprašo visų savo fanų dėl susidariusios situacijos ir praneša, kad lapkričio 17 d. planuotas koncertas Vilniuje tikrai įvyks kitą datą, t.y. 2010 m. vasario 2 d. (antradienį).

Renginio organizatoriai praneša, kad visi lapkričio mėnesį skelbto koncerto bilietai galios ir vasario 2 d., todėl jų keisti į naujus nereikės.

Be to, grupės U.D.O. vadybininkai pritarė šiai organizatorių iniciatyvai: koncerto Vilniuje dieną visiems koncerto lankytojams, pateikusiems bilietą į U.D.O. koncertą su lapkričio 17 d. data, bus taikoma 10 procentų nuolaida visai U.D.O. atributikai - marškinėliams, striukėms, CD albumams, DVD ir kt.

Negalintys 2010 m. vasario 2 d. apsilankyti grupės U.D.O. koncerte, galės grąžinti bilietus bet kurioje „Bilietai LT“ kasoje visoje Lietuvoje.

Bilietus su lapkričio 17 d. renginio data galima grąžinti iki vasario 2 d., todėl visi, dar nežinantys savo artimiausių planų, galės ramiai apsispręsti ir susiplanuoti.

Grupė U.D.O. pasaulinio turo „Dominator Worldtour 2009/10“ metu reklamuos naujausiąjį albumą „Dominator”, kuris dienos šviesą išvydo 2009 m. rugpjūčio 21 dieną.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis