Kastis Torrau ir Donatello Vilniui dovanoja savo kūrinių diskoteką

Apšildę per 100 įvairiausių atlikėjų vieno garsiausio Lietuvos klubų Kauno „Exit“ rezidentai Kastis Torrau ir Donatello atvyksta į Vilnių tapti pagrindinėmis vakaro žvaigždėmis.

Ypatingąjį penktadienį, lapkričio 13-ąja, klube „Gravity“ savo pirmąjį keturių valandų setą sugros vienas garsiausių progressive duetų.

Keisdamas vienas kitą Kastis Torrau ir Donatello pasidalins ne tik pačiomis didžiausiomis šokių muzikos naujienomis, bet ir savo pačių prodiusuotais kūriniais ir remiksais.

Jiems didžėjai skirs tikrai nemažai laiko. Renginiui startą duos panelė Soundsbeauty, o viską užbaigs „Happyendless DJ Team“ komandos narys Benua.

Visi, turintys Godos laišką, už įėjimą mokės tik 10 lt.

„Kadangi metai artėja į pabaigą, nusprendėme sugroti visus savo geriausius 2009 metų diskotekų perliukus. Taip pat grosime daug savo sukurtų ir išleistų kūrinių, tarp kurių bus ir šviežiai sukurti bei dar tik bandomi šokių aikštelėse kūriniai. Šis ypatingas penktadienis skirtas geriausiems iš geriausių,“ - sako itin retai klube „Gravity” girdimas Donatello.

„Kalbant trumpai apie mūsų pergales, tai gruodį po įrašų kompanijos „Stripped“ vėliava pasirodys jau antroji mūsų bendra plokštelė, kurioje bus trys kūriniai. Visi jie yra gavę teigiamų įvertinimų iš Danny Howellso, Dubfire, Hernan Cattaneo, Funk D'Void.

Aišku, kol kas didžiausias mūsų paskutinių savaičių laimėjimas - remiksas Fergie kūriniui „Exit People“. Bet tai dar ne viskas, ką išgirsite diskotekoje, nes klube „Gravity“ laukia mūsų staigmena, kurios kol kas nenoriu išduoti. Bus tikrai gražu, ateikit!“ - į renginį kviečia Kastis Torrau.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis