Naktinis orientacinis žaidimas „Naktynės“ jau šį penktadienį

Kiekvieną šių metų spalio ir lapkričio penktadienį viename iš didžiųjų Lietuvos miestų šimtai adrenalino ištroškusių jaunuolių patraukdavo į naktinio miesto gatves dalyvauti orientaciniame miesto žaidime – „Naktynės“.

„Naktynės“ – tai azartiškos naktinės lenktynės, orientacinis miesto žaidimas studentams, kurie pasitelkę šiuolaikines technologijas narplioja galvosūkius ir bando perprasti po visą miestą išslapstytas užuominas.

Čia juos traukia adrenalinas ir noras išlieti jaunatvišką energiją. Kartu su draugų komanda „Naktynėse“ jie tampa privačiais detektyvais, orientacininkais, nuotykių ieškotojais, technologais, lenktynininkais ar net radistais...

Be to, „Naktynėse“ studentai supažindinami su praėjusio amžiaus Lietuvos istoriniu ir kultūriniu palikimu – žaidimo siužetas paremtas istoriniais filaretų ir filomatų įvykiais. Dažnai užduotys pareikalauja ir glesnių gimtosios šalies istorijos žinių.

Jau rytoj (penktadienį) Vilniuje vyks paskutinis „Naktynių“ žaidimas šiais metais. Kviečiame Jus išskirtinėmis teisėmis dalyvauti žaidime subūrus savo komandą arba stebėti „Naktynes“ kartu su žaidimo koordinatoriais.

Vaizdingiausias „Naktynių“ akimirkas organizatoriai žada 19 val. žaidimo pradžioje, 21 val. bei 22 val. užmiestyje. Žaidimas vyks iki šeštadienio 5 val. ryto.

Susidomėjusius prašome kreiptis: Goda Jackutė, „Naktynių“ koordinatorė, goda@partizanas.lt.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis