Baisiausia pasaulio grupė – Lietuvoje

Lapkričio 30 d. klube „Mulen Ružas“ vienintelė ir geriausia proga išgirsti psychobilly, rockabilly muzikos stiliaus baisiausią pasaulio grupę - „Deadbolt“ iš San Diego (JAV). Amerikiečiai neaplenkia Lietuvos ir savo įspūdingą koncertą surengs susirinkusiems ne tik šio stiliaus gerbėjams, bet ir geros muzikos gurmanams.

„Baisiausia pasaulio grupe“ save vadinantys „Deadbolt“ gąsdina pasaulį jau nuo 1987 m. ir yra išskirtinio muzikinio stiliaus – voodoobillypradininkai bei... vieninteliai jo atstovai.

„Deadbolt“ apjungė punk legendų „The Cramps“ ir „The Damned“ bei rockabilly ir country muzikos dievo Johnny Casho įtakas, sumetė į vieną katilą, pagardino itin aštriais pietų Kalifornijos prieskoniais, ir rezultatas – unikalusis voodoobilly.

Sunkus dviejų bosinių gitarų skambesys, kurį „Deadbolt“ vadina „Wall of thunder“ (griausmo siena) ir juodu humoru, žiaurumu bei ironija persmelkti tekstai.

Kiekviena „Deadbolt“ daina – atskira istorija pasakojama rockabilly ritmu. Idėjų istorijoms grupės nariai semiasi mažų mažiausiai „5-tuose“ laikraščių puslapiuose, miesto legendose ir voodoo mituose, daugių daugiausiai – iš asmeninės patirties.

Gausiai tatuiruoti vyrai odinėmis striukėmis ir tamsintais akiniais, smilkstantys dūmai, ironija, juodas humoras, istorijos iš tamsiausių JAV kampelių, dvigubas boso skambesys ir voodoobilly ritmai.

Lapkričio 30 d. (pirmadienį) vienintelis toks komplektas pasaulyje lankysis Vilniuje, gyvos muzikos klube „Mulen Ružas“ (V. M. Putino g. 5).

Durys – 19 val.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis