Vokiškos elektronikos pionierius Mmmatthias linksmins Vilnių ir Šiaulius!

Į gruodžio 4 dieną klube „Tarantino“ ir gruodžio 5 dieną Šiaulių klube „Havana“ vyksiantį vakarėlį „Disco Roboto“ atvyksta jaunasis alternatyvios vokiškos elektronikos pionierius Mmmatthias.

Besiruošiantis išleisti savo pirmą mini albumą bei remiksavęs tokius grandus kaip MGMT ir Justice, Mmmatthias ruošiasi pagelbėti skurstantiems nuo krizės, pakelti pensijas ir svarbiausia - išgydyti nuo kiaulių gripo!

Vokiečiui padės ir visas lietuvių elektronikos desantas: nesenai savo įrašų kompaniją „LeaveLate“ atidaręs, Vilniaus „frykams" vakarėliuose „Blue Velvet“ vadovaujantis Vytis Gruzdys arba Aout6, sunkią, bet subtilią elektroniką propaguojantis Nylon Robot arba Dominykas Juknys, jauni ir visada gyvi chuliganai iš Klaipėdos „The Breezebloxxx“, bandantis pakeisti techno pasaulį Polarchaleur arba Andrius Linkevičius ir žmones „apšildyti“ besiruošiantis St.Stereo iš „Love In Slow Motion“ komandos.

Šis didžiulis muzikantų būrys ruošiasi pakeisti lietuviškąją sampratą apie žodžių junginio „klubinė muzika“ reikšmę. Lietuvaičiai su vokiečiu priešakyje kviečia visus prisijungti!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis