Žvaigždžių bare „Villa Latina“ didžėjaus Agnė Jagelavičiūtė

Atrodo, kad apie mūsų garsenybes žinome viską. Kiek jie priaugo ar numetė svorio, kiek silikono „įsidėjo“ į krūtines, su kuo pradėjo draugauti ar išsiskyrė, pagaliau, ką valgo pusryčiams.

Bet, greičiausiai, nežinome, kokios muzikos jie klausosi, kai neveda TV laidų, nedainuoja ant scenos, nekuria naujos kolekcijos, nešoka, nekelia skandalų, ar nedalina eilinio interviu.

Įdomu, kokia muzika skamba jų namuose, mašinose, kokias dainas jie traukia duše? Netrukus sužinosime.

Jau šį savaitgalį pačioje Vilniaus Senamiesčio širdyje, Rotušės aikštėje įsikūręs kokteilių, muzikos ir šokių baras „Villa Latina“ pradės išskirtinę renginių seriją.

Kiekvieną savaitgalį čia žvaigždės už didžėjaus pulto pristatys savo mylimą muziką. Nauja žvaigždžių pasilinksminimų vieta, esanti Didžiojoje g. 28, III aukšte, kiekvieną penktadienį ir šeštadienį kvies ir į kitus nemokamus muzikos ir mados renginius.

Garsių žmonių muzikos kolekcijų seriją šį penktadienį, gruodžio 4 d., po vidurnakčio, pradės Agnė Jagelavičiūtė! Visiems susirinkusiems ji sugros savo mėgstamiausios muzikos rinkinį, kuriame nestigs aštunto dešimtmečio dainų.

Aštrių pasisakymų nevengianti ir nuolatos spaudos akiratyje besisukanti Agnė prisipažino, kad artėjantis renginys jai kelia jaudulį: „Grosiu pirmą kartą, todėl, žinoma, šiek tiek jaudinuosi, bet kadangi susirinks daugybė mano draugų, šiek tiek ramiau, juk jie mėgsta tą pačią muziką kaip ir aš.

Man 29 metai, todėl mano mylima muzika nėra progresyvi. Jaučiu sentimentų aštunto dešimtmečio dainoms, nors pabandysiu įpinti ir naujesnių kūrinių. Tikrai neapsieisiu be Michaelo Jacksono, „Erasure“, Nelly Furtado, gal dar kažko lietuviško pvz. „Sel“. Tik prašau nežiūrėkite į visą tai rimtai,“ - apie savo debiutą už didžėjaus pulto kalba A.Jagelavičiūtė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis