Savaitgalį užvirs „The Jam" - nauja „Gravity" vakarėlių serija

Praėjusį penktadienį renginyje „Backstage“ prisistačiusi nauja „Gravity“ komanda dirba toliau. Šeštadienį, gruodžio 5-ąją, klube startuoja nauja hiphopui ir urban muzikai skirta serija „The Jam“.

Jos kapitonas – DJ Mamania, pirmasis svečias – DJ Risk iš Belgijos.

„The Jam“ klubo kalendoriuje keičia trejus metus „Gravity“ rekordus mušusią seriją „MTV The Block“. Naujoji serija bus šis tas daugiau nei pastaroji, mat prie didžėjų čia prisijungs ir daugiau atlikėjų, kursiančių bendrą „džemo“ nuotaiką.

„The Jam“ – renginiai, kurių dalyviais ir kūrėjais taps ne tik atlikėjai, bet ir lankytojai. Į savo šokių aikštelę su „Gravity“ nusprendėme perkelti geriausias improvizacijos – jamming – tradicijas. Juk smagiausia tada, kai niekad nežinai, kas tavęs laukia po kelių minučių“, – sako gatvės kultūrai atstovausiančios serijos vadas DJ Mamania.

Pirmajame vakarėlyje Mamaniai talkins kolega Emylis („Satta“), su daugeliu Lietuvos didžėjų per kelerius metus jau spėjęs pasirodyti beatboxing meistras GON, breiko šokėjų grupė „Invisible Soul“ bei svečias DJ Risk.

Iš Kongo kilęs ir Belgijoje gyvenantis didžėjus Risk – instrumentalistų kompanijos „Transformerz“ narys. Daugiau nei dvidešimt metų muzika gyvenantis scratch techniką demonstruojantis didžėjus į Lietuvą atvyksta ne pirmą kartą, yra grojęs ne viename Vilniaus ir kitų miestų klube, tad jau turi ne vieną dešimtį vietinių savo talento gerbėjų.

Pirmojo „The Jam“ metu šeštadienį klube pasirodys ir „X Club Skateshop“ atstovai. Jie ne tik demonstruos savo lentynų turtus, bet ir specialiai įrengtoje dirbtuvėje dekoruos marškinėlius.

Gruodžio 5-ąją įėjimas į „Gravity“ kainuos 20 Lt, su atspausdinta skrajute (ją galima rasti klubo tinklalapyje arba naujienlaiškyje), „Laisvalaikio“ bei ISIC kortelėmis – 10 Lt.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis