Pirmasis smilemobas - šypsenų akcija Vilniuje (nuotraukų albumas)

Pilkas, niūrus oras, koliokviumai, artėjanti sesija ir egzaminai, krizė - tai nenuteikia džiugiai. Tam, kad prieš šventes studentų širdyse sužibėtų optimizmo liepsnelė, Vilniaus Gedimino technikos universiteto Studentų atstovybė nusprendė surengti šypsenų akciją.

Kartais paprasta, bet nuoširdi šypsena gali praskaidrinti visą dieną. Šiuo principu vadovaudamiesi, VGTU SA antradienio popietę savo universitete įvykdė pirmąją šypsenų akciją - smilemobą.

Akcijos idėja kilo tarptautinių jaunimo mainų „Culture is alive“ metu. „Mes turime slaptą tikslą. Tai ne tik pilietinė šypsenų akcija. Vasarą vyko jaunimo mainai, kurių metu mes visi daug šypsojomės. Tad tuo norėjome pasidalinti su visais. Taip ir gimė šios akcijos idėja,“ - DELFI gatvei pasakojo VGTU SA prezidentas Justinas Butkevičius.

Nepaisant techninių nesklandumų ir ekrane nepasirodžiusio veidelio su šypsena, studentai nedrąsiai pradėjo vieni kitiems šypsotis. Vieni kitus juokino, bandė priversti nusišypsoti, kiti akimis lakstė, ieškodami kitų besišypsančių veidų, o treti nedrąsiai stebėjo akcijos dalyvius.

Tačiau šypsenų akcija vis tik įvyko. Nors ir nedrąsiai, tačiau jaunuoliai sugebėjo praskaidrinti vieni kitiems nuotaiką ir įžiebti optimizmą tarp studentų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis