Vilniuje koncertuos net dvi Londono punk roko legendos: „UK Subs“ ir „The Vibrators“

Krizė ir ekonominis sunkmetis visais laikais buvo maištininkų era. Tradicijas reikia gerbti, todėl pirmasis 2010 metais agentūros „RELAX Live!” renginys savo turiniu atitiks laikmetį – scenoje pasirodys net dvi punk roko legendos iš Londono.

Punk rokas - roko muzikos atmaina, susiformavusi JAV XX a. aštuntojo dešimtmečio pradžioje iš garage roko, pasižyminti paprastumu, energingumu, greitumu.

Jungtinę Karalystę punk roko banga užplūdo 1976-aisiais. Tarp pirmųjų grupių Jungtinėje Karalystėje – „Sex Pistols“, „The Clash“, „The Damned“.

Šalia jų visuose britų punk roko grupių sąrašuose galima sutikti kitas dvi grupes, kurios dažnai koncertuoja ir keliauja į turus kartu. Tai Londono punk roko pasididžiavimas – grupės „UK Subs“ ir „The Vibrators“.

„UK Subs“ – britų punk roko grupė, susikūrusi 1976 metais Londone, Anglijoje. Vokalistas ir įkūrėjas Charlie Harper groja grupėje iki šių dienų ir yra pagrindinė jos figūra.

„UK Subs“ populiarumas neblėsta. Jų albumai, nors ir neužima aukštų reitingų pozicijų, tačiau yra nuosekliai perkami, kartu su kita vis perleidžiama punk roko klasika, tarp kurių ir kiti koncerto dalyviai.

„The Vibrators“ – Londone 1975 metais susikūrusi britų punk roko grupė. Grupė išgarsėjo pirmosios šio stiliaus populiarumo bangos metu.

Jie - punk roko judėjimo veteranai, aktyviai besireiškiantys scenoje ir šiandien. Du grupės nariai-įkūrėjai groja joje iki šiol - tai vokalistas ir gitaristas Ian Knox Carnochran ir būgnininkas John Eddie Edwards.

Veteranai „The Vibrators“ savo diskografijoje jau sukaupė keliolika albumų. 2009 metais grupė atšventė savo 33 metų jubiliejų ir vis dar groja po 120 koncertų per metus – puikus ilgaamžiškumo pavyzdys.

Dvi punk roko legendos iš Londono vienintelį koncertą Baltijos šalyse surengs 2010 m. vasario 1 d. Vilniuje, klube „New York“, 19 valandą. Bilietus į šį renginį galima įsigyti „Tiketa“ kasose.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis