Naujieji pagal 10 disco įsakymų

Likus vos kelioms dienoms iki išganingosios du tūkstantis dešimtųjų metų datos, nuolat provokuojantis klubas „Roller“ kviečia visus, nusidėjėlius ir visiškai nekaltus, naujametinę naktį sutikti pagal 10 disco įsakymų.

Tokio Naujųjų metų sutikimo dar nebuvo ir greičiausiai nebebus: su geriausia muzika, puikiausiais žmonėmis, su iš Gralio besiliejančiu šampanu ir geidulingais bei godžiais žvilgsniais.

Naujųjų sutikimas prognozuojamas smarkus, kiek nepadoriai apsirengęs, su begalinėmis žmonių šypsenomis, įkeliant koją į naują dekadą. Lazeriai, šviesos, dūmai, specialieji efektai palyginti tik blizgučiai su laukiama naujametinio „Roller“ vakarėlio atmosfera ir besiliejančio šampano purslais. Jei švęsti, tai švęsti pagal griežčiausius, bet maloniausius 10 disco įsakymų.

Gerbk didžėjus

Kaip teigia ketvirtas disco įsakymas, reikia gerbti didžėjus, nes būrys geriausių ir visiems žinomų Lietuvos diskotekininkų ir vienas prancūzas plieks, kaip su botagu už nuodėmes, smagiausius Naujųjų metų ritmus - kiekvienam lankytojui atverdamas savo požiūrį į 10 disco įsakymų – nuo legendinių funk iki pragmatiškų electro, house giesmių.

Geidulingą naujametinę naktį eklektišku aštuoniasdešimtųjų skambėsiu moteris bandys pakerėti žavusis prancūzas Bool. Nuodėmes išklausys ir privers visus iškėlus į viršų rankas šokinėti „Boogaloo“ komandos narys Tomas Boo. Vaiper iš „Despotin‘ Beat Club“ kvies visas nuodėmes pamiršti ir atsiduoti specialiai naujametinei selekcijai.

Paslaptingosios vienuolės SiSi (ZipFM) užburs electro skambesiu. Rimties ir susikaupimo prašys deep, soulful house duetas „Lunatiq“.

Atmosferą šventins Sania kartu su minia niūniuodamas geriausius ir linksmiausius hitus. O kas yra tikras disco, su visais iš to „išplaukiančiais“ įsakymais, parodys tikri šio amato meistrai – Boogie („Roller“) ir Stiu („Go Vegas DJs“).

Gerbk didžėjus – tai vienas iš dešimties disco įsakymų, o jie privers šių Naujųjų sutikimą įsimintiniausiu ir ekscentriškiausiu Naujųjų metų momentu.

Apsirenk, kad tavęs geistų svetimas vyras ar moteris

Kaip bebūtų keista, tačiau tai pirmasis Lietuvos istorijoje vakarėlis, kuriame nėra aprangos kodo, bet yra aprangos įsakymas! Kaip teigia devintas disco įsakymas – apsirenk taip, kad tavęs geistų svetimas vyras ar svetima moteris!

Naujųjų naktį savo paslaptis atskleis net droviausi, o originaliausi turės progą parodyti, ko iš tikrųjų verti.

Vakarėlį įkaitinti ir galbūt net kelis drabužius nusimesti padės dangiškus vaizdus rodysiantis Monophobia projektas „Adomas ir Ieva“, begėdiškai vaizduosiantis tai, ko greičiausiai nematė nė obuolį įbrukęs žaltys. Sakoma, nuo to apankama, bet pažiūrėti verta.

Su visais nepašoksi, viso šampano neišgersi, bet stengtis reikia

Šią paskutinę Naujųjų metų naktį klubas „Roller“ kviečia vykdyti tiek pirmą, tiek ir dešimtą disco įsakymą – su visais nepašoksi, viso šampano neišgersi, bet stengsimės kartu su visais: nusidėjėliais, geidulingais giesmininkais, šelmiškomis vienuolėmis, pakvaišusiais nuodėmklausiais – visais paklūstantiems dešimčiai disco įsakymų - ateinančių Naujųjų metų sutiktuvių vakarą, kupiną džiaugsmo, laimės, šypsenų iki paryčių. Jei švęsti, tai švęsti pagal dešimt disco įsakymų.

Visus disco įsakymus galima rasti: www.10.lt.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis