Ekstremalūs pokyčiai: nauja šukuosena = naujas gyvenimas!

"Pavasarį trūksta vitaminų ir retkarčiais norisi nusišaut" - taip savo knygoj "Riešutų duona" rašė Saulius Šaltenis, lyg primindamas ankstyvojo pavasario depresijas.

Pavasarį kuo greičiau norisi spalvų, saulės, šilumos ir nesvarbu, kad sniegas neskuba niekur trauktis. Todėl jei aplinka nenori keistis ir puoštis spalvingai, linksmas permainas tenka daryti pačiam.

O kaip geriau atnaujinti savo išvaizdą jei ne kardinaliai pakeitus šukuoseną? Tačiau savo galvą būtina patikėti tik į geras rankas. Todėl kreipėmės į permainų ambasadorius saloną "YURY", kurie sutiko neatpažįstamai pakeisti dvi panele.lt skaitytojas.

Po ilgų svarstymų ir derybų su meistrais atrinkome dvi studentes: Laurą (20) ir Indrę (19). Savo laiškuose jos rašė, kad daugiau su nuobodžia pilka šukuosena negyvens. Prašymus išgirdom, panelės atvyko į "YURY" saloną ir po kelių valandų net pačios savęs nebegalėjo atpažinti veidrodyje.


Kasos - ate!

Lauros ilgų, gyvybę praradusių ir niekada nedažytų plaukų ėmėsi meistrė Neringa. Vos Laurai atsisėdus į kirpėjo kėdę, Neringa nusprendė: "plaukai - "pavargę", juos būtina nemažai nukirpti. Tai pat norėsiu juos nudažyti kuo ryškiau, Laurai tiks. Tik nežinau, ką daryti su sunkiais ir jai visiškai netinkančiais kirpčiais... Na, bandysiu juos maskuoti".

Taip Laura atrodė prieš pasikeitimą:


Pirmas žingsnis - atsisveikinimas su kasomis. Viena sekundė - ir kelerius metus augintų plaukų nebėra! "O dieve!" - išsigando Laura.

Laura atsisveikina su senu įvaizdžiu

Neringa pradėjo nuo dažymo. "Bus smarkiai kitaip!"Kol Lauros plaukai keitė spalvą, makiažo meistrė Ieva jai darė prie naujosios šukuosenos būtiną ryškesnį makiažą.

Pagaliau kirpimas. Laura vis dar beveik nekvėpuoja.


Ir štai - dar viena puikiai atrodanti mergina! Laura pagaliau šypsosi!


Sutramdytos bangos

Indrės pasikeitimą vykdė meistras Antanas. "Vos tik pamačiau jos nuotrauką, supratau, kad šiai merginai būtinai reikia kitokio kirpimo ir daugiau spalvų. Kažką pankiško... Noriu, kad kai ji žengs gatve, visi atsisuktų dar kartą pažiūrėti" - pasakojo meistras.

Pati Indrė labai bijojo kirpti plaukus. "Labai neramu, bijau, kad daug nukirps..." - ir kaip tik tą akimirką ant žemės nukrito banguota Indrės plaukų uodega. "Per vėlu jaudintis" - tarė pokyčius įamžinęs fotografas Vytenis. Visas salonas subėgo žiūrėti, ką su Indrės šukuosena darys Antanas.

Indrė prieš pasikeitimą:

Antanas imasi kirpimo. Kadangi Indrės plaukai labai pučiasi, jis juos ištiesino, kad geriau matytųsi kirpimo linijos.Štai kokias spalvas Antanas parinko naujajai Indrei.

Ryškiąsias sruogas teko dažyti du kartus, nes pirmiausia teko "išimti" senąją tamsią Indrės plaukų spalvą.Paskutiniai kirpimo akcentai


Naujoji Indrė!

Praėjusios kelioms dienoms po pasikeitimo, pasiteiravom merginų, kokios buvo pirmosios artimųjų ir draugų reakcijos bei kaip sekasi gyventi su naująja šukuosena.

Laura:

"Reakcijos buvo tokios, kad nustebino net ir mane pačią. Matyt, dauguma buvo įpratę matyti mane ilgais į kasą supintais arba į kuodą susuktais blankios rudos spalvos plaukais. Kadangi apie pasikeitimus žinojo tik dvi draugės, mamai teko nusiųsti nuotrauką telefonu. Niekas iš namiškių nesuprato, jog tai mano profilio nuotrauka, taigi, jie tuo galėjo įsitikinti tik tada, kai grįžau namo. Kiti draugai irgi labai stebėjosi. Kai kuriems netgi prireikdavo laiko, kol atpažindavo mane. Visi it susitarę tvirtino, kad naujoji šukuosena man labai tinka. Na, ir iš tiesų, kas galėtų juos kaltinti dėl tokių žodžių? Nors man kurį laiką vis dar būdavo šokas, kai perbraukusi per plaukus nerasdavau ten ilgos kasos, o vietoj jos būdavo tik trumpučiai plaukai, vis dėlto jaučiuosi puikiai. Kaip sakė viena draugė, moteriai pakeitus šukuoseną reikia pakeisti ir jos vidų. Taigi, taip išties ir nutiko. Gal tai spalvos, gal lengvumas, bet tikrai jaučiu daugiau pozityvumo, gyvenimo tempas dar pagreitėjo, o kartais ant akių užkrintantys ryžos spalvos plaukų kirpčiai sukelia tik geras emocijas, kuriomis vadovaudamasi ir pasitiksiu pavasarį. Dėkoju tiek tau, tiek panele.lt portalui, tiek YURY salonui už tokius kardinalius pasikeitimus ir pastūmėjimą keistis. Seniai reikėjo.

Indrė:

"Šukuosena labai patinka, nors vis dar pasižiūrėjus į veidrodį ar vitriną kažkaip nusistebiu, kad čia aš. Draugės labai sveikino su nauja šukuosena, sakė, kad gražesnė nei ankstesnė. Dėstytoja iš vis nepažino, sako " o turim naują studentą". Ir šiaip įdomu matyt visų reakciją, nes mano pažįstamiems netikėti tokie pasikeitimai. Dar kartą dėkoju jums ir žinoma šauniajam kirpėjui Antanui už šiuos pasikeitimus ir smagią dieną".

Jei ir jūs norite pasikeisti atėjusio pavasario proga, salono YURY meistrai laukia su žirklėmis rankose. Iš ten pilkos nebe išeisit!


Daugiau informacijos - salono puslapyje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis