Pigių kelionių guru Makaliaus patarimai planuojantiems pavasarines išvykas

Už lango - gūdus minusas. Svajonės apie šiltus kraštus tik ir lenda į galvą. Kur geriausia skristi Velykų atostogų metu? Pataria ir komentuoja pigių skrydžių seklys Rimvydas Širvinskas - Makalius.

"Pirmiausia pradėsiu nuo to, kad kelionių ir skrydžių organizatoriai puikiai žino, kada mokslo įstaigos skelbia atostogas, todėl nenustebkit pamatę, kad būtent šiuo metu kelionių kainos - kosminės. Mano kompanija specializuojasi pigiuose skrydžiuose, todėl klientus, kurie suskubo dabar pirkti bilietus, turiu nuvilti, kad pigių skrydžių dabar tiesiog nėra! Šiuo metu keliones perka tik turčiai" - pasakojo Makalius.

Vis dėl to jis išskyrė tris kelionių kryptis, kurias šiuo metu renkasi keliautojai:

1. Egiptas. "Visi nori iš minus 10 patekti į plius 30, tačiau septynių dienų trukmės kelionė, kuri po poros savaičių kainuos apie 800 Lt, dabar pakilo net iki 2200Lt! Už tokią sumą aš sugebėjau nusipirkti 15 dienų kelionę į Šeišelius".

2. Kanarų salos: Grand Kanarija, Tenerifė, Fuerteventūra ir Lanzarotė.

3. Roma. "Žmonės nori "gyvai" pamatyti naująjį popiežių Vatikane, juk Velykos - religinė šventė, todėl būtent Romoje galima suvokti tikrąją šios dienos prasmę ir apeigas".

"Apskritai pastebiu, kad lietuviai pradėjo vertinti savo laiką. Tarkim, anksčiau žmonės, o ir aš pats, ieškojau kuo pigesnių skrydžių, nesvarbu, kad tekdavo parą leisti oro uoste. Dabar jie linkę mokėti daugiau ir skraidyti patogiau.

Mano patarimas norintiems keliauti kuo greičiau - pakentėkit ir palaukit dar savaitę po Velykų, kainos bus ženkliai mažesnės, o Velykas sutikit namuose su šeima".

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis