Močiutės aksesuarai - ieškomiausias laimikis. Kur juos pritaikyti?

Senos mados grįžta. O jei esi nuolat unikalių aksesuarų ieškanti stileiva, tikrai nereikia priminti, kokių lobių gali rasti močiutės palėpėje ar sendaikčių blusturgiuose.

Vilniuje įsikūręs įdomiausių radinių "Blusturgis" siūlo viską nuo mažiausių segtukų iki net antikvarinių kriauklių. Panele.lt komanda šįkart vyko patikrinti, kokių vienetinių dirbinių, gamintų tikrai ne prieš vieną dešimtmetį, galima rasti ir kaip juos pritaikyti savo aprangoje.

SENELIO LAIKRODIS

Vienas sėkmingiausių radinių, kuriuos gali aptikti sendaikčių turgeliuose - retro laikrodžiai. Daugelis jų, nunešti pas laikrodininkus, vis dar veikia! Jeigu tau laikrodis būtinas ne vien dėl grožio, prieš pirkdama įsitikink, ar eis jį prikelti naujam gyvenimui. O jei ieškai tiesiog stilingo aksesuaro, drąsiai pirk vos kelis litus kainuojančius senus laikrodukus. Vis dar "ant bangos" - aukso imitacijos stambūs vyriški laikrodžiai. Tokį derink ir prie lengvos palaidinės, ir prie languoto švarko.

PRETENZINGI MAŽMOŽIAI

Rinkdamasi retro papuošalus, neužmiršk saiko ir subtilumo. Niekada neprašausi įsigijusi subtilius auskarus arba ant sidabrinės grandinėlės kabinamą atverčiamą širdelę. Geriausias pasirinkimas - ryškios sagės. Jas galėsi sėgtis, kai šiek tiek atšils orai ir iš spintos trauksi šilkinius šalikėlius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis