Tu ateik į pasimatymą: kokio pasiūlymo vaikinas niekada neatsisakys?

Paprastai priimtina, jog vaikinas privalo kviesti merginą į pasimatymą, ypač į pirmąjį. Tačiau tokie stereotipai jau beveik išnyko: merginos vis dažniau išdrįsta sau patinkančius vaikinus subtiliai pakviesti susitikti.

Pirmasis klausimas - o kur jį kviesti? Į kiną, vakarieniauti, pasivaikščioti? Kad nereikėtų sukti galvos bandant jį nustebinti, panele.lt parengė vaikinų mėgstamiausių pasimatymo vietelių trejetuką.

1. Sporto renginiai
Gal kelias į vaikino širdį yra per skrandį, tačiau būdas jį prisivilioti į pasimatymą yra pakviesti pažiūrėti jo mėgiamos komandos rungtynių. Vaikinas, pamatęs, kad tau rūpi jo pomėgiai ir esi pasiryžusi dėl jo kelias valandas spoksoti į būrį paskui kamuolį lakstančių sportininkų, tikrai įvertins tavo ryžtą ir pastangas.

2. Neįpareigojanti aplinka
Sakoma, kad merginoms svarbiausia, jog mylimasis sugebėtų jas prajuokinti. Vaikinai tai puikiai žino, todėl jiems svarbu, kad pasimatyme būtų vietos jo juokeliams. Puikus pasirinkimas - paprasčiausias kavos puodelis jaukioje kavinėje. Vakarienė - ne tokia puiki idėja, nes teks rūpintis, kuo apsirengti, o jei vis dėl to pasirodys, kad pasimatymas ne toks ir sėkmingas, nebūsit įpareigoti kartu laukti deserto.

3. Vakarėlis
Gaila, bet ne visi vaikinai tokie drąsūs, kad galėtų laisvai jaustis pirmajame pasimatyme. Jei tavo simpatija - kuklus, geriau kviesk jį kur nors, kur nebūsit vieni. Vakarėlis - ideali vieta, tik neik į tokį, kuriame nė vieno nepažinosi. Geriausia, jei abu turit bendrų draugų - taip bus su kuo pabendrauti per daug neįkyrint vienas kitam.

Pirmajam pasimatymui nesirink tokių vietų, kur negalėsite kalbėtis, todėl neikit į kiną, teatrą ar koncertą. Taip nei renginiu mėgausies, nei su vaikinu pabendrausi... Atmink, kad vaikinas jaudinasi lygiai tiek pat, kiek ir tu, todėl neapsunkink visko įmantriais pasimatymo scenarijais ir "protingomis" pokalbių temomis. Būk savimi ir šypsokis - vaikinai tam negali atsispirti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis