Radistai ruošiasi savo pavyzdžiu įkvėpti Kauno studentus

Visi Kauno studentai jau dabar turėtų savo kalendoriuje ryškiai apsibrėžti gegužės 15-17 dienas. Būtent tada miestas atgis nuo pramogų, naudingų paskaitų ir garsios muzikos. Kas, kaip ir kur? Skaitom!

Kas vyks pirmąją festivalio dieną?
Visada norėjai padaryti ką nors gero, bet nesugalvojai ką? Paaukok lašelį savo kraujo – taip galbūt išgelbėsi kažkam gyvybę! Ar kada nors teko įsivaizduoti biblioteką, kurioje nėra nė vienos knygos? „Gyvoji biblioteka“ – šansas kiek kitaip pažvelgti į socialiai pažeidžiamus žmones. Nusibodo paskaitos, nuo kurių net patį dėstytoją ima miegas? Mes siūlom geriau! Pirmąją festivalio dieną mūsų universitete vyks žymių žmonių paskaitos. Tik JUMS susitikimai su Radistais Jonu ir Rolandu, Svaru, Pushu, mylimiausiais mūsų universiteto dėstytojais V. Liesioniu, B. Ulevičiumi, R. Kamuntavičiumi, projekto „Misija Sibiras“ komanda ir kitais įdomiais žmonėmis. Krepšinis – tavo aistra? Kviečiame jau dabar registruoti savo 3 (+1) asmenų komandą ir kovoti dėl geriausios Pavasario festivalio krepšinio komandos vardo. Akcijos „Ei, Studente, visi mes lygūs“ metu susipažinsite su neregių pasauliu, pamatysite, kaip galima matyti nematant, išgirsite, kaip girdi negirdintieji, taip pat pajausti, kaip vaikšto tie, kurie negali vaikščioti. O vakare Jūs visi esate laukiami Vienybės aikštėje, kuri bus paskendusi muilo burbuluose. Jau trečius metus ši šventė pradedama pučiant muilo burbulus netradiciniu būdu. O jau 19.00 h. Jūsų laukia „Pavasario festivalio“ atidarymo koncertas. Jame išvysite G&G Sindikatą, SKAMP, Fitzgeralds, The Local Legends, Alice Way ir kt.

Jėgų tau prireiks ir antrąją festivalio dieną!
„Pavasario festivalis“ taip pat suteiks progą dalyvauti susitikimuose su charizmatiškais ir jaunais Lietuvos rašytojais, poetais Indre Valentinaite ir Roku Poviliumi. Po susitikimų su jais, Miguelio De Cervanteso Ispanų klubo nariai skaitys ispanišką poeziją. Mėgsti diskutuoti? Tada tavęs lauksime organizacijų forume, kurio tema „Profesionalumas savanoriškose organizacijose“. „Teatras netradicinėse erdvėse“ – tai naujiena „Pavasario festivalyje“. Centrinių rūmų kiemelis pavirs tikra improvizacinio teatro oaze, į kurią pakliuvęs kiekvienas galės tapti šio spektaklio dalimi. Spektakliui diriguos jauna, bet profesionali teatro trupė „Impro 241“.
"Gitarų vakaras“ – tradicinis festivalio renginys, skirtas gitaros ir kitos akustinės muzikos mylėtojams. O jei dar mėgsti ir studentiškiausią Lietuvos grupę „Skyders” – tuomet susitiksime PuntoJazz palėpėje.

Bus ką veikti ir trečiąją festivalio dieną!
Orientacinės varžybos „Foto sprintas“ - tai pirmą kartą organizuojamas VDU Pavasario festivalio renginys. Fotosprinto tikslas – kuo geriau susipažinti su Kauno miestu, pažinti tam tikras vietas iš gautų nuotraukų, surasti jas ir įamžinti. Komandų pagrindinė užduotis – rasti visas vietas ir tai atlikti per kuo trumpesnį laiką. Ką bus galima daryti „Kūrybinių dirbtuvių“ metu? Mokytis lankstyti ORIGAMI, dalyvauti grojimo gitara pamokose, pasimokyti pilvo šokio meno, susipažinti su Flash mob‘o šokėjų veikla, mokytis Solo latino pagrindų, interaktyviai pasimokyti užsienio kalbų, išbandyti plaukų modeliuotojos darbą, išmokti makiažo paslapčių ir pasipuošti ar papuošti draugę įspūdingu manikiūru.

Nors naujasis VDU SA prezidentas buvo išrinktas dar kovo 14 d., tačiau iki šiol jis „vadovauja“ be oficialios inauguracijos. Būtent šiai progai „Pavasario festivalio“ metu vyks naujojo prezidento įšventinimas. Pavasario Festivalio neplanuoja leisti jums miegoti ir per savo uždarymo koncertą bei 19-ąjį VDU SA gimtadienį kartu su grupe „Saulės kliošas“. Šoksime ir dainuosime Nautilus laisvalaikio namuose!

Daugiau informacijos apie renginį: http://www.vdusa.lt/


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis