Kodėl G&G Sindikatas laukia gegužės 15 dienos? Sužinok! (VIDEO)

Jau ateinantį trečiadienį griausmingai prasidėsiantis „Pavasario festivalis“ bus įsimintinas nuo pat pradžių. Garsiausi Lietuvos atlikėjai, žadamas puikus oras ir studentų pažadai jokiais būdais nepraleisti šios šventės.

VDU SA organizuojamo festivalio nepraleis ir viena garsiausių Lietuvos grupių – G&G Sindikatas. O kodėl turėtų? Juk jie – vieni geriausių VDU draugų.

Nemokamas gyvo garso koncertas Kauno studentiškąją bendruomenę sukvies 19 h., Vienybės Aikštėje. Čia įžymiausi ir talentingiausi Lietuvos atlikėjai griausmingai skelbs, kad „Pavasario festivalis“ prasidėjo. Smagus vakaras nusimato net ir išrankiausio muzikinio skonio savininkams – scenoje pasirodys šarmingieji „G&G Sindikatas“, visada gerai nusiteikusi grupė SKAMP, kupini entuziazmo „Fitzgeralds“, roko mylėtojai „The Local Legends“ ir užburianti savo nuoširdumu Alice Way.

„Šis koncertas – bene svarbiausias „Pavasario festivalio“ renginys. Subursiantis daugybę skirtingų žmonių, daugybę skirtingų muzikinių skonių ir priversiantis šokti taip, kad kitą dieną visiems Kauno studentams skaudėtų kojas.“ – teigė viena iš festivalio organizatorių Lina Paulauskaitė. Mergina tikino, kad visi atlikėjai noriai sutiko pasirodyti atidarymo koncerto metu ir dauguma jų pripažino, kad studentai – patys linksmiausi ir nuoširdžiausi klausytojai.

Kiekvienais metais drauge su pavasariu į Kauną atskrieja laukiamas ir per metus pasiilgtas „Pavasario festivalis“. Kiekvienais metais jis atneša kažką naujo, naudingo ir nepamirštamo. Jau dabar galima spėti, kad atidarymo koncertas taps trijų dienų šventės „vinimi“, o jo programa išpildys daugybės studentų svajones pamatyti mylimus atlikėjus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis