10 dalykų, kuriuos privalai padaryti šią vasarą

Vos tik atšilus orams pradedame rūpintis dėl artėjančios vasaros. Ką veikti, kur važiuoti ir kaip geriausiai pailsėti nuo visus metus varginusių darbų.

Tačiau yra dalykų, be kurių nepraeina nė viena vasara. O jei praeina - tokia vasara buvo ne kokia... Todėl jei nori, kad vasara būtų neužmirštama, skaityk panele.lt patarimus ir mėgaukis, juk pagaliau atostogos!

1. Važiuok maudytis!
Kokia vasara be maudynių ežere ar jūroje? Tikrai rasi bent mažytį vandens telkinį netoli nuo tavo miesto. Prikalbink drauges važiuoti kartu, nuvežkit pripučiamų čiužinių, fotelių, kamuolių ir kitokių vandens atributų. Vandens sportas - vienas naudingiausių! O kaip geriausiai įdegti prie vandens tau patars panele.lt deginimosi pamokėlė!


tumblr.com nuotrauka

2. Surenk žygį dviračias
Dviratį privalo turėti kiekviena mergina. Juk dviratis ne tik transporto priemonė, bet ir tobulų kojų treniruoklis! Nieko nėra smagiau, nei surengti mergaitišką dviračių žygį karštą vasaros dieną. Išvažiuokit už miesto ir surenkit pikniką. Įspūdžių neužmiršit dar ilgai!

tumblr.com nuotrauka

3. Perskaityk nors vieną knygą
Jeigu per darbus ir mokslui reikalingas knygas niekaip nerandi laiko paskaityti kokią širdžiai mielą knygą, vasara tam - tinkamiausias laikas. Susikurk sau skaitymo kampelį balkone ir mėgaukis knyga. Jeigu nerandi įdomios knygos, dalyvauk panele.lt knygų konkurse!.


tumblr.com nuotrauka

4. Pabandyk gyventi sveikiau
Tuoj prasidės šviežių vaisių ir daržovių sezonas. Stenkis kasdien suvalgyti po lėkštę salotų, keletą vaisių ir neužmiršk gerti daug vandens. Taip išvalysi organizme susikaupusias negeras medžiagas, oda taps skaistesnė ir jausiesi geriau.

5. Įsigyk vasarišką suknelę
Ilga, trumpa, gėlėta, raštuota, klostuota - rinkis kokią tik nori, tačiau vasarišką suknelę turėti verta. Rinkis tokią, su kuria jausiesi patogiai tiek per karštį vaikštinėdama mieste, tiek leisdama dienas pas močiutę kaime.

6. Atidaryk braškių sezoną.
Turbūt nerasi vasariškesnės uogos už karalienę braškę. Todėl be jokios sąžinės graužaties valgyk braškių iki soties. Berk jas į ledus, dėk ant pyragų, plak kokteiliuose, braškių niekad nebus per daug!


tumblr.com nuotrauka

7. Įsimylėk
Vasara ir romanai visuomet žygiuoja kartu. Nesakom, kad reikia žūt būt susirasti mylimąjį, bet jei vasaros kelyje pasipainios koks žavus jaunuolis, nieko blogo su juo paflirtuoti ir nueiti į pasimatymą. Jeigu pritrūksti romantiškų idėjų - skaityk panele.lt pasimatymų gidą. Kas ten žino, gal vasara baigsis, o meilė liks?..

8. Bent vieną naktį nemiegok
Atostogos - metas išjungti žadintuvą ir keltis kada tik nori. Bent vieną vasaros naktį nemiegok ir sulauk ryto saulės. O kur dar rugpjūtį krentančios žvaigždės... Geriausios mintys ir idėjos kyla iš nemigos!

9. Išvažiuok į festivalį
Net jei dar niekuomet nebuvai vasaros festivalyje, būtinai nuvažiuok. Tai - nepakartojama patirtis. Miegi palapinėje, tave supa gerai nusiteikę muzikos mylėtojai, o kur dar visas svajonių atlikėjų sąrašas... Nepamiršk apsaugos nuo saulės ir uodų!


tumblr.com nuotrauka

10. Surenk ledų fiestą
Galvojai, kad užmiršom ledus? Nė už ką! Todėl ir tau siūlome surengti tikrą ledų fiestą karščiausią vasaros dieną. Ragauk įvairiausius skonius, išrask savo firminių ledų receptą, skandink juos užpiluose ir vaisiuose. Ledų tortas - geriausia dovana vasarą gimtadienį švęsiančiai draugei!


tumblr.com nuotrauka

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis