Meilės pamokos: žiūrėk romantiškus filmus ir išmok valdyti vaikinus!

Gali būti didžiausia rimtuolė ir teigti, kad nesi mačiusi nė vienos romantinės komedijos, tačiau niekas tavimi nepatikės.

TAI PAT SKAITYK: Barbara Palvin - modelis, kuris atstūmė Justin Bieber. Kuo žymi ši gražuolė?

Kartais tiesiog norisi susirangyti po anklode, pasiruošti lėkštę skanėstų ir įsijungti kokį lengvą romantišką filmą, geriausia tokį, kuris pabaigoje dar ir ašarą išspaustų.

O ar kada pagalvojai, kad romantinės komedijos sukurtos pagal tikras gyvenimiškas istorijas, iš kurių gali nemažai pasimokyti? Panele.lt specialiai tau parengė filmų - pamokų sąrašą, kurį įdėmiai peržiūrėjusi tapsi tikra meilės reikalų žinove. Jungiam filmą!

He's Just Not That Into You

Kiekviena mergina privalo pažiūrėti šią juostą apie netikėčiausias santykių situacijas ir merginų naivumą. Pagrindinė herojė Gigi visiškai nesupranta vaikinų ir naiviai tiki jų pasakomis, todėl yra amžinai viena. Vieną vakarą nuėjusi į aklą pasimatymą bare ir nesulaukusi ją pakvietusio vaikino, ji susipažįsta su to baro barmenu, kuris jai išdėsto visą tiesą apie vaikinus. Todėl kai draugė vėl verks dėl į ją dėmesio nekreipiantį vaikiną, duok jai šį filmą, o ne nosinę ašaroms. Pavyzdys - geriausia pamoka.

Filmo pamoka. Jeigu vaikinas tau neskambina, tai nereiškia, kad jo katė serga, močiutė visą savaitę švenčia jubiliejų, jis pametė savo telefoną, tavo numeris netikėtai išsitrynė, jis nesugalvoja priežasties tau paskambinti ar tiesiog mano, jog esi jam per gera. Ne, jei jis tau neskambina, tu jam paprasčiausiai nepatinki!

Kaip gali pritaikyti sau? Orumas - gražiausias merginos būdo bruožas. Todėl niekada nepradėk atakuoti vaikino žinutėmis ir skambučiais pirmoji, ypač, jei po pasimatymo jis su tavimi nesusisiekė. Taip tik parodysi, kad nieko neveiki ir galvoji tik apie jį. Geriau užsiimk įdomia veikla ir neužmiršk "netyčia" jos įamžinti Facebook'e. Užsiėmusi mergina - trokštama mergina!

The Notebook

Jeigu visos meilės būtų tokios tikros, kaip šiame filme, visos jaustumėmės kaip princesės, surastos princo ant balto žirgo. Tačiau juk romantinės dramos dovanoja tą rožinę svajonę apie tikrą ir visus sunkumus nugalinčią meilę.
Noah ir Allie - labai įsimylėję jaunuoliai, kuriems nelemta būti kartu. Allie kilusi iš turtingos šeimos ir jos šeima nė už ką neleis jai būti su varguoliu Noah. Griežtoji Allie mama išveža dukrą toli nuo jos meilės ir slepia kasdien Noah siunčiamus laiškus. Praeina daugybė laiko, Allie ruošiasi ištekėti už karininko, bet kai laikraštyje pamato Noah nuotrauką jos planai staigiai pasikeičia.

Filmo pamoka: klausyk širdies, o ne visuomenės nustatytų normų. Tavo tėvai tikrai nori tau paties geriausio, bet tai nereiškia, kad jie žino, kuris vaikinas padarys tave laimingiausią šioje žemėje. Net ir didžiausi turtai neprivers mylėti nemielo ir per prievartą pripiršto jaunikio.

Kaip gali pritaikyti sau: tėvai nepritaria tavo draugystei? Pabandyk išsiaiškinti, kodėl jiems nepatinka tavo mylimasis. Galbūt jam nesiseka mokslai arba jis vis įsivelia į kokią bėdą? Natūralu, kad tėvai nenori, jog draugautum su blogiuku. Pabandyk jiems parodyti, kodėl tu myli būtent jį. Galbūt jis labai nuoširdus ir paslaugus? O gal jis nuolat tavimi rūpinasi ir padeda? Tėvai juk nemato, koks jis yra iš tiesų. Elkis protingai ir išsaugosi draugystę!

10 Things I Hate About You

Klasikinio Šekspyro kūrinio "Užsispyrėlės sutramdymas" šiuolaikinė ekranizacija. Patrikas - mokyklos blogiukas, apie kurį sklando įvairiausios legendos. Vieni sako, kad jis sėdėjo kalėjime, kiti teigia, jo už žmogžudystę... Tačiau tikrasis jo veidas - visiškai kitoks. Tiesa išaiškėja, kai geidžiamiausias mokyklos vaikinas jam sumoka, kad nueitų į pasimatymą su didžiausia moksliuke ir maištininke Kat. Patrikui patinka lengvi pinigai, bet jis ilgainiui įsimyli Kat...

Filmo pamoka: niekada netikėk gandais, nes jie tau gali kainuoti gyvenimo meilę. Vaikinai nemėgsta apkalbų, todėl geriau nieko nuo jo neslėpk, o abejodama juo, tiesiai ir paklausk, o ne bandyk išsiaiškinti gandais.

Kaip gali pritaikyti sau: draugės ir šeima - svarbu, tačiau jie neturi teisės kištis į tavo meilės reikalus. Todėl jei tavo draugėms nepatinkta tavo vaikinas, tai jų problema, ne jos, o tu su juo draugauji. Nepasiduok spaudimui ir išlik ištikima!

Going The Distance

Erin ir Garrett draugystė turėjo trukti tik vieną naktį. Tačiau netikėtai įsiliepsnoję jausmais sukėlė tikrą sumaištį jų gyvenime. Kodėl? O gi todėl, kad Erin turi išsikrausti už daugybės kilometrų. Porelė nusprendžia priimti iššūkį ir išsaugoti meilę per atstumą.

Filmo pamoka: santykiai - ne vien drugeliai pilve. Tai ir sunkus darbas, kasdieninės derybos, mokymasis išklausyti, susitarti ir rūpintis kitu žmogumi. Tuo labiau, kai draugaujama per atstumą. Tokia draugystė - ypač sunki, bet jei ji tikra, meilę išsaugoti pavyks!

Kaip gali pritaikyti sau: draugauji per atstumą? Tuomet šis filmas bus kaip vadovėlis, kaip tokios santykius išsaugoti. Skambučiai, laiškai, atostogos kartu, reikšmingų sprendimų priėmimas ir aukos dėl meilės. Pasiruošk, tokiuose santykiuose - daugybė kliūčių ir posūkių...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis