TESTAS: ką „Instagram“ nuotraukos atskleidžia apie tavo asmenybę?

Sunkiai surastume šiuolaikišku save laikantį žmogų, kuris neturi išmaniojo telefono ir nesinaudoja "Instagram". Per pastaruosius kelerius metus visas pasaulis pradėjo įamžinti beveik kiekvieną savo gyvenimo akimirką ir talpinti jas socialiniuose tinkluose.

TAI PAT SKAITYK: užduok klausimą panele.lt psichologei!

O gal ir tu mėgsti įamžinti savo dieną "Instagram"? Tuomet sužinok, ką reiškia tavo dažniausiai talpinamas "Instagram" autoportretas!

Duck Face

instagram.com nuotrauka

"Duck Face" portretai - nieko gero. Tokius ypač mėgsta dėmesio trokštančios pamaivos, nesuprasdamos, kad toks veidelis jų tikrai nepuošia... Galbūt manei, kad tai labai vilioja vaikinus? Ką gi, turime nuvilti...

"Meniškas"

instagram.com nuotrauka

Jeigu mėgsti žaisti su spalvotais fotofiltrais ir efektais, tuomet esi meniško autoportreto gerbėja. Tau paprastas portretas yra lygus nuobodžiai paso nuotraukai, todėl stengiesi save pateikti kuo neįprasčiau ir įdomiau. Save laikai meniška ir dvasinga asmenybe, kuri sugeba išsiskirti net "Instagram" sraute!

Portretas su augintiniu

instagram.com nuotrauka

Kaip surinkti kuo daugiau "like'u"? Nusifotografuok su mielu augintiniu! Jei už viską labiau mėgsti rodyti savo augintinio gyvenimą, o save palieki antrame plane, tai rodo, kad esi mylinti ir nesavanaudiška asmenybė. Tokie žmonės geba pasirūpinti kitais, į juos aplinkiniai dažnai kreipiasi patarimo ar pagalbos.

Juokingas

instagram.com nuotrauka

Tik pačios stipriausios asmenybės geba pasišaipyti iš savęs. Sveikiname, esi linksma ir miela, nebijai atrodyti kvailai ir už viską labiau nori draugams paskaidrinti dieną. Todėl nenuostabu, kad tavo "Instagram" pilna juokingų tavo išraiškų!

Su vaikinu

instagram.com nuotrauka

Jei jau turi vaikiną, tegul visi apie tai žino! Mėgaujiesi savo meile ir puikiais santykiais, todėl nori visiems parodyti, kad graži draugystė vis dėl to įmanoma! Tačiau aplinkiniai gali galvoti, kad tiesiog esi pagyrūnė ir nori pasipuikuoti tave dievinančiu mylimuoju. Nepersistenk!

Atostogų vaizdelis

instagram.com nuotrauka

Mėgsti keliauti ir įamžinti visas aplankytas vietas? Tau labai svarbu, kad žmonės žinotų, jog gyveni pavydėtinai aktyvų ir nenuobodų gyvenimą, pilną nuotykių ir linksmybių. O jei dar apsistoji prabangiuose viešbučiuose ir atostogas leidi prie žydros jūros... Pavydėkit!

Be makiažo

instagram.com nuotrauka

Vienos merginos nežengia nė žingsnio iš namų nepasidažiusios, o tu gerai jautiesi ir be storo sluoksnio pudros. Tau svarbiau sveika oda, o ne nepriekaištingas makiažas, todėl beveik nesidažai ir nesigėdiji fotografuotis be makiažo. Dažus ir įmantrias šukuosenas palieki vakarėliams, o kasdienai renkiesi natūralų įvaizdį. Esi drąsi ir savimi pasitikinti mergina, kuri save myli tokią, kokia yra!

Nuogybės


instagram.com nuotrauka

Nors atrodo, kad demonstruoti nuogybes - drąsu, iš tikrųjų tai tėra akivaizdus dėmesio maldavimas. Tokios merginos nori, kad jas nuolat girtų, apiplitų liaupsėmis ir eitų dėl jų iš proto. Tačiau tokiomis nuotraukomis geros reputacijos nesusikursi. Jeigu nori, kad žmonės tavimi domėtųsi dėl tavo asmenybės, o ne nuogo užpakalio, nustok nusirenginėti ir fotografuotis prieš veidrodį!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis