Smūgis pamaivoms: dažnas nuotraukų demonstravimas "Facebook'e" reiškia asmenybės sutrikimą (TESTAS)

Naujausi mokslininkų tyrimai skelbia skaudžią tiesą: tie, kurie nuolat atnaujina savo "Facebook" profilį ir viešina gyvenimą, turi rimtų asmenybės sutrikimų.

TAI PAT SKAITYK: dainininkė Ieva Zasimauskaitė drąsiai filmuojasi be makiažo. Įvertink natūralų grožį!

Tokie asmenys įvardijami kaip narcizai - žmonės, kurie žavisi savimi, nevengia demonstruoti puikybės, žemina kitus ir bando įrodyti, kad būtent jie šioje žemėje geriausi.

Pasirodo, dažnas savo minčių ir nuotraukų viešinimas ilgainiui gali tapti manija ar net priklausomybe! Juk į savo "Facebook" profilį gali kelti ką tik nori, nėra jokios kontrolės, o jei nuolat gauni savo bendraminčių palaikymą, po kurio laiko šio veiksmo tau reikės kaip oro.

"Savęs viešinimas yra viena iš asmenybės pateikimo formų. Kokį save pateiki internete, tokį tave mato ir interneto vartotojai. Todėl visi natūraliai nori save pateikti kuo patraukliau ir sulaukti daugybės liaupsių. Internetinėms pamaivoms visai nesvarbu, kad jas giria už sufabrikuotas nuotraukas, kuriose įvairių programų pagalba savo atvaizdą pasigražino. Nuogybės ir vulgarios nuotraukos ilgainiui joms tampa savaime suprantama norma ir taip sukuriamas patrauklios, bet ne itin sumanioms ar etiškos asmenybės atvaizdas. Liūdniausia, kad šiai manijai taip lengvai pasiduoda jaunimas..." - pasakojo tyrimo mokslininkai.

Tęsdami tyrimą mokslininkai tai pat pastebėjo, jog narcizai už viską labiau pasitiki tik savo nuomone, o jai nepritariančius smerkia ir be gailesčio triuškina skaudžiomis pastabomis. Gąsdinantys faktai, ar ne?

O ar tau gresia priklausomybė nuo "Facebook'o"? Išsiaiškink atlikus testą!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis