Tiesioginė transliacija iš Radistų festivalio! (ŽIŪRĖK ČIA)

Radistai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius per šias Jonines surengė grandiozinį festivalį savo fanams. Birželio 22 -24 skubėkit į Dubingiuse jūsų lauksiantį metų vakarėlį „Radistai Village‘13”!

Savo "Facebook" paskyroje Radistai turi net 200000 gerbėjų - tiek žmonių gyvena nemažame mieste. Suburti tiek žmonių į vieną festivalį reikia nemažo ploto, todėl Radistai pasirinko Dubingiuose esančią stovyklavietę prie ežero.
"Pagalvojome, jog mūsų gerbėjai išsibarstę po visą Lietuvą, bet juos vienija ZIP FM ir mėgiama muzika, būtų gerai suburti į vieną festivalį. Todėl kviečiame Jonines švęsti kartu, Dubingiuose. Beje, netoliese yra Molėtų aerodromas, todėl gali prisijungti ir mūsų emigrantai iš Londono, Dublino...“ - pasakojo Radistas Rolandas Mackevičius.

„Radistai Village‘13” - originalus festivalis, turintis neabejotinų privalumų. „Čia veiks jaukus palapinių miestelis, bet tiems, kas nenori, nereikės miegoti ant žemės. Kadangi viskas vyks seminarų ir poilsio centre „Dubingiai“, bus galima apsistoti patogiuose kambariuose, valgyti normalioje maitinimosi įstaigoje. Neteks karo lauko sąlygomis kovoti su girtais kaimynais, troškuliu ar saulės kaitra, o užsimanius į tualetą eiti į mišką, - pliusus vardija Rolandas. – Be to, visi lietuviški festivaliai vyksta miške ar prie jūros, arba mieste, o „Radistai Village“ vyks prie gaivaus ežero.“

Dvejose scenose prie pultų dirbs Radistai DJ’s, Mario Basanov, Kastis Torrau & Donatello, Happyendless DJ’s, Marius Ivanoff, Mindaugėlis, Manfredas, Arnas D, Vidis, Virus J, Rembo ir kiti. Gyvą pasirodymą rengia „G&G Sindikatas“. „Festivalį gerą parą gyvai transliuos interneto televizija, o taip pat turėsime tiesioginių santykių su klausytojais per ZIP FM“, - žada R.Mackevičius.

Švęsk Jonines su Radistais, stebėk tiesioginę transliaciją portale panele.lt!!!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis