Tikri burtai: apsilankyk "Hario Poterio" pasaulyje! (EKSKURSIJA)

Nors paskutinis "Hario Poterio" filmas pasirodė prieš daugiau nei metus, jo magijos manija tęsiasi.

TAI PAT SKAITYK: kas geresni - "One Direction" ar "Big Time Rush"?

Knygos apie jaunąjį burtininką vis dar vienos perkamiausių, o ir filmo atributika nepraranda populiarumo. Jau po paskutinio filmos premjeros fanai gavo galimybę apsilankyti "Hario Poterio" pasaulyje - iki šiol rengiamos specialios ekskursijos po filmavimo aikštelę, kurioje ir gimė stebuklingoji ekranizuota "Hario Poterio" istorija.

Tačiau nuo šiandien toje ekskursijoje gali apsilankyti ir tu! Tiesa, tau nereikės pirkti brangaus lėktuvo bilieto ir stovėti kilometrinėse eilėse prie ekskursijos eksponatų. Galėsi nieko netrukdoma slampinėti po "Skersinį skersgatvį". Sakai, kad neįmanoma? Visagalis internetas įrodys, kad įmanoma beveik viskas!

Paieškos gigantas "Google" šiandien paskelbė, jog prie savo unikalių "Street View" 3D žemėlapių prideda ir "Hario Poterio" filmavimo aikštelę. Lekiam apžiūrėti!

LABAI SVARBU! Palauk, kol paprastas žemėlapis pavirs į 3D gatvės vaizdą. Vieną kartą spustelėk ant jo pele, tačiau navigacijai naudok TIK klaviatūros rodykles, o ne pelę, kitaip 3D vaizdas dings.

Gero pasivaikščiojimo!


View Larger Map

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis