Smagiausi filmai lietingai dienai. Išsirink! (ATNAUJINTA)

Rudens oras - tiesiog neprognozuojamas. Vieną akimirką gali šviesti saulė, o štai kitą jau pliaupia lietus. Tokiu oru nei pakeliausi, nei papramogausi. Tačiau geriems filmams toks oras - pats tinkamiausias!

TAI PAT SKAITYK: Juokas pro ašaras: merginos svajonėse "draugaujančios" su "One Direction" nariais. Kur veda tokia beprotybė? Sužinok!

Todėl visuomet gerai po ranka turėti smagių ir dar nematytų filmų sąrašą, kuris išgelbės nuobodžiaujančias drauges ar lietaus užkluptą pasivaikščiojimą. Ruošk spragėsius, jungiam filmą!

"Before Sunrise", "Before Sunrise" ir "Before Midnight"

Visų romantikių  mylima istorija apie du spontaniškus jaunuolius, kurie susipažįsta traukinyje ir nusprendžia kartu išlipti nepažįstamame mieste. Klaidžiojant senamiesčio gatvelėmis nejučia užsimezga simpatija, tačiau rytui atėjus jiems tenka išsiskirti. Prieš išvykstant traukiniui jie prisiekia, kad susitiks ten pat po pusės metų. Ar jiems lemta būti kartu sužinosi filme ir tai pat tęsinyje "Before Sunset". Gera naujiena: paskutinė trilogijos dalis "Before Midnight" - jau Lietuvos kinuose!

"Wet Hot American Summer"

Kas sakė, kad Holivudo komedijos - lėkštos? Ši iki kaulų juokinga juosta pasakoja apie vaikų vasaros stovyklą. Tačiau pagrindiniai jos herojai - ne poilsiautojai, o išprotėję jų prižiūrėtojai. Veiksmas vyksta paskutinę stovyklos dieną, bet per ją įvyksta tiek, kiek nesutalpinsi į visą vasarą. Hipiškas 70-ųjų stiliukas, karšta vasariška meilė ir neužmirštami nuotykiai - tikriausiai absurdiškiausiame stovyklos filme.

Negana? Daugiau filmų rasi ČIA

"Whip It"

Ne visoms mergaitėms lemta svajoti apie princesės gyvenimą. Kai kurios nori ne lėlėms kasas pinti, o pavojingu sportu užsiiminėti. Pagrindinė "Whip It" herojė Bliss - būtent tokia. Ji sužino apie slaptą merginų riedutininkių komandą, kurios lenktyniaudamos kartu ir grumiasi su priešininkių komanda. Bliss susižavi šia sporto šaka nepaisant to, kad jos mama nori, jog dukrelė taptų grožio konkurso nugalėtoja. Filmo režisierė - aktorė Drew Barrymore, todėl pažiūrėti tikrai bus ką!

"Mona Lisa Smile"

Gali patikėti, kad dar visai neseniai buvo laikai, kai daugumos merginų tikslas tebuvo sėkmingai ištekėti? Filme "Mona Lisa Smile" pasakojama apie dėstytoją, kuri jaunoms merginoms norėjo įrodyti, kad santuoka neužtikrina laimingo ir įdomaus gyvenimo. Filmas turėtų patikti būsimoms studentėms!

"Marie Antoinette"

Istoriniai filmai tikrai ne visada nuobodūs. Režisierės Sofijos Coppolos filmas - saldus it pyragėlis. Ji pasakoja istoriją apie legendinę Prancūzijos karalienę Mariją Antuanetę, kuri savo dienas baigė giljotinoje. Tačiau ar žinojai, kad ji tapo karaliene vos 14? O kas nutinka, kai šalies valdyti sėda jauni paaugliai? Atsakymas aiškus - nesibaigiantis vakarėlis. Gražiausios suknelės, paaugliškos intrigos ir žiupsnelis istorijos - mokytoja tikrai pagirs tave už žinias apie tokią svarbią personą Prancūzijos istorijoje!

Negana? Daugiau filmų rasi ČIA


"Julie & Julia"


Svajoji pradėti savo nuosavą blogą, tačiau nežinai, apie ką rašyti? Tuomet tau būtina pažiūrėti vieną "skaniausių" filmų apie tai, kaip gyvenimu nusivylusi mergina laimę atrado... kulinarijoje! Kaip jai sekėsi per metus įveikti virš 500 receptų turinčią knygą ir kokį vaidmenį čia atliko viena garsiausių televizijos kulinarių Julia Child - pamatysi šioje juostoje. Perspėjame - po jo smarkiai užsimanėm skanėstų!


"Dirty Dancing"

Jeigu dar nematei šios romantiškų filmų klasikos, privalai pažiūrėti. Meilė ir šokiai - neatsiejami dalykai. Būtent tai ir suprato pagrindinė filmo herojė, nusprendusi atostogų su tėvais metu išmokti šokti ir dalyvauti konkurse. O netikėtai ir stuobrys šokių partneris pasirodė visai žavingas...


"Submarine"

Pasaką primenanti juosta apie keistuolį berniuką Oliverį, kuris gyvenimą mato kiek kitaip. Tai pasakojimas apie pirmąją meilę, tėvų kivirčus, mokyklą ir norą ištrūkti iš kasdienybės ir rutinos. Nuostabūs Didžiosios Britanijos pakrančių vaizdai, specialiai šiam filmui "Arctic Monkeys" lyderio Alex Turner sukurtas už šokoladą saldesnis garso takelis ir stebuklinga istorija suvirpins net kiečiausią širdį.

Negana? Daugiau filmų rasi ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis