Tavo mėgstamiausi ledai atskleidžia, apie kokį vaikiną slapčia svajoji (SUŽINOK)

Ledai - saldžiausias vasaros simbolis. Kokius mėgsti labiausiai - vanilinius, šokoladinius, šerbetą? Pasirodo, ledai ne tik atgaivina karštą dieną, bet ir atskleidžia, kokį vaikiną svajoji turėti.

TAI PAT SKAITYK:JO kūno kalba, išduodanti, kad vaikinui tikrai patinki (PAMOKĖLĖ)


Kuriuos ledus valgai dažniausiai?

Vanilinius
Esi rami, pozityvi ir ganėtinai konservatyvi asmenybė. Nesivaikai madų, tau nerūpi skandalingi žvaigždžių gyvenimai, kartais jautiesi, lyg gyventum ne tame amžiuje. Svajoji apie tvirtą nuomonę turintį vaikiną, su kuriuo galėtum diskutuoti įvairiomis temomis bei iš jo išmokti naujų dalykų. Kiekvieną savo draugystę vertini labai rimtai!

Šokoladinius
Šokoladas - mažytė tavo nuodėmė. Iš išorės atrodai labai nuolanki, pozityvi, tačiau tie, kurie matė tavo tikrąsias spalvas, nemeluos sakydami, kad esi pašėlusi ir net nutrūktgalvė! Ieškai vaikino, kuris skatintų tave išbandymams, neleistų tinginiauti ir kasdien stebintų savo poelgiais. Atsargiai, tik nesileisk suviliojama blogiuko!

Bananinius
Kiekviename žingsnyje tiesiog spinduliuoji meilę ir romantiką. Atmintinai moki garsiausias meilės istorijas, o kokia bus tavo vestuvių suknelė žinai jau nuo darželio laikų. Lauki tikro princo! Tavo svajonių vaikinas privalo turėti geras manieras, būti ryžtingas ir kasdien dovanoti gėles. Juk tu - tikra princesė!

Braškinius
Esi tikra gėlelė, kuriai reikia globos ir rūpesčio. Nesugebi pati priimti sprendimų, viena neini bet batų pirkti. Tau reikia tikro globėjo, kuris savo plačiais pečiais užstotų nuo visų negandų ir pavojų. Žinoma, globėjas turėtų būti ir labai simpatiškas...

Šerbetą
Niekaip neišsirenki, kuris iš tau simpatizuojančių vaikinų patinka labiausiai. Žavi vieno sumanumas, kito iškalba, trečio iškalba... Flirtuoji su visais, bet vos tik kuris nors nori priartėti prie tavęs, sprunki šalin. Metas apsispręsti: jei nesi pasiruošusi santykiams, nesuteik jiems vilčių, o jei vaikino vis dėl to norisi, išdrįsk jam tai parodyti.

Mėtinius
Esi šiuolaikiška, mėgsti nuolat išbandyti naujoves, keliauti po turistų neatrastas vietas bei pirmoji į Lietuvą atneši karščiausias mados naujienas. Vaikinui keli didžiulius reikalavimus, jis privalo būti išsilavinęs, gerų manierų, nepriekaištingai rengtis bei turėti originalų hobį. Net jei susižavėtum "žemišku" vaikinu, niekada to sau nepripažintum!

Įvairių skonių
Niekaip neišsirenki mėgstamiausių ledų? Lygiai taip pat nepavyksta išsirinkti ir vaikino. Tiki, kad neverta apsistoti ties vienu, kol nedraugavai su skirtingų tipų vaikinais. Eksperimentai nėra blogai, tačiau atsargiai, neleisk, kad dažnas vaikinų keitimas netaptų tik azartiniu žaidimu...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis