Panika: požymiai, galintys reikšti nėštumą(SUŽINOK)

Mėnesinės vėluoja, nuolat esi pavargusi ir irzli, maudžia krūtis, į galvą pradeda lįsti baimę kelianti mintis: nejaugi aš nėščia?

Lytinį gyvenimą gyvenančios merginos bent kartą savo gyvenime patiria vadinamąją nėštumo baimę. Kad nereikėtų nervintis ir bijoti galbūt neegzistuojančio nėštumo, sužinok, kokie yra dažniausiai pasikartojantys ankstyvieji nėštumo požymiai. Tiesa, daugelis jų sutampa su prieš mėnesines mus aplankančiu PMS sindromu, todėl stenkis nusiraminti ir nepanikuoti.

1. Maudžia krūtis
Visos turimos liemenėlės spaudžia, nuolat jauti maudimą, o pačios krūtys atrodo neįprastai sunkios. Paprastai panašiai jaučiamės ir prieš mėnesines, todėl tai gali būti artėjančių "tavo dienų" ženklas.

2. Nuotaikų kaita
Vieną minutę nori verkti, o kitą - juoktis? Jeigu įprastai esi rami asmenybė, tokia nuotaikų kaita tau gali pasirodyti neįprasta. Gali susigraudinti dėl menkiausių dalykų! Tokia savijauta kamuoja prieš kiekvienas mėnesines? Ką gi, tai ir vėl gali būti PMS.

3. Jautiesi kaip ne savo kailyje
Nors moteriška intuicija nėra mokslo patvirtintas dalykas, bet visgi ji egzistuoja. Dažna mama pripažįsta, kad pirmomis nėštumo dienomis, kai dar nenutuokė, kad yra nėščia, jautėsi neįprastai. Todėl jei ir tu nuolat jautiesi lyg ne savame kailyje

4. Keistos išskyros
Dažnai prieš mėnesines pasirodo rusvos spalvos išskyrų. Tačiau nėštumo pradžioje galima dažnai pastebėti tirštesnes ir baltesnes nei įprastai išskyras. Jei jų žymiai padaugėjo - galimas daiktas, jog laukiesi.

5, Neįprastas nuovargis
Nuolat jautiesi mieguista ir ieškai progų bent pusvalandį pagulėti? Nuovargis - ankstyvas nėščių moterų palydovas. Jeigu nepradėjai intensyviai sportuoti ar dirbti sunkaus fizinio darbo, o jautiesi nuolat pavargusi, tai gali reikšti nėštumą.

6. Tam tikrų maisto produktų troškimas
Mitas apie nėščią moterį, troškusią raugintų agurkėlių - tikra tiesa. Nėštumo metu moters apetitas yra neprognozuojamas. Vieną akimirką ji gali norėti braškių, kitą - mėsos, o galiausiai apsiverkti, kad negavo arbūzo... Todėl jei netikėtai pradėjai norėti tų produktų, kurių paprastai nevalgai, nusipirk nėštumo testą.

7. Teigiamas nėštumo testas
Šiam požymiui jokių konkurentų nėra. Verta pasidaryti kelis nėštumo testus, norint įsitikinti, kad pirmasis buvo tikrai teisus. Patariama nėštumo testą daryti ne ankščiau nei penkios dienos nuo neprasidėjusių mėnesinių pradžios. O jei penki nėštumo testai rodo teigiamą atsakymą, ką gi, tavo gyvenimas jau greitai keisis...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis