Karšta: vasaros palydėtuvių grojaraštis pagal didžėjų St.Stereo(IŠGIRSK)

Vasarai einant į pabaigą, parduotuvių vitrinoms mirgant pranešimais apie pasiruošimą mokslams, kiekvienai iš mūsų tenka susitaikyti su faktu, jog atostogos baigėsi.

Vis dėlto tai neturėtų būti priežastimi nusiminti. Kiekvienai būsimai studentei, besikraunančiai daiktus į lagaminus, kiekvienai mokinei, kuri susiraukusi į kuprinę grūda sąsiuvinius, mes siūlome būdą prisiminti tris gražiausius šių metų mėnesius ir tai, ką per juos patyrėme.

Sako, kad niekas nesukelia tiek nostalgiškų prisiminimų, kaip gera muzika. Kokiai dainai skambant patyrei gražiausias vasaros akimirkas? Kokie jausmai užplūsta išgirdus romantiško vasaros filmo garso takelį? Panele.lt dievina gerą muziką ir nori ja pasidalinti su jumis, mielosios skaitytojos. O kas geriausiai išmano grojaraščių meną, nei talentingiausi didžėjai? Nuo šiol portale dairykis garsiausių muzikos žinovų sudarytų geriausių dainų grojaraščių!

Didžėjus Liudas siunčia linkėjimus iš pajūrio!

Pirmojo Panele.lt grojaraščio autorius - didžėjus Liudas (22), scenoje pažįstamas St. Stereo vardu. Iš Druskininkų kilęs vaikinas prie pulto stovi jau daugiau nei dešimt metų. Pirmą kartą didžėjaus ausines užsidėjęs vos dvylikos, St. Stereo savo muzikiniais eksperimentais mus džiugina iki šiol. Dar visiškai jaunas vaikinas neabejotinai turi kuo pasigirti: jis jau yra grojęs su tokiais atlikėjais kaip Groove Armada, Lovebirds, Crazy P, Booka Shade, Pete Herbert, Alexander Robotnick, lipęs ant scenos didžiausiuose Lietuvos festivaliuose (Karklė 2013 Live Music Beach, Wok and Roll FEST'13).

Liudas ne tik grojaraštį sudarė, bet ir nepatingėjo pakomentuoti, kodėl kiekviena jo daina - ypatinga. Jungiam, klausom ir džiaugiamės šia neužmirštama vasara!

Disclosure feat. London Grammar - Help Me Lose My Mind

Jaunasis anglijos duetas nesiliauja keptis hitus. Daugialio merginų ir netik širdis užgrobęs Disclosure kūrinys yra absoliutus vasaros hitas.

Bryan Ferry - Don't Stop The Dance (Greg Wilson & Derek Kaye Remix)

Bryan Ferry - atlikėjas kuris tikriausiai nereikalauja pristatymo ir yra žinomas kievieno save gerbiančio melomano. Šis kūrinys man asmeniškai asocijuojasi su Nida ir gražiausiais jos saulėlydžiais!

Munk - Woman

Manau nei vienas šios vasaros vakarėlis nebuvo išmintis šiam Munk kūriniui. Sukurta merginoms, tačiau šoka visi!

Robosonic & Adana Twins - Barracuda

Ne vieno "šlagerio" autoriai Robosonic ir Adana Twin susiburę bendram leidiniui. Rezultatas išties puikus, primena kažką tarp Miami Vice ir senųjų Daft Punk skambesio!

Todd Terje - Strandbar (Disko Version)

Kaip ir visada labai gyvas ir šiltas Todd Terje ir jo vasaros hitas "Stranbar". Kūrinys, šokių aikštelėje išlaikantis žmones 8 min. Fortepijono garsų niekada nebus per daug!

Bonobo - Cirrus

Dauguma melomanų Bonobo žino kaip "easy listening" stiliaus atlikėjus, tačiau vasaros pradžiai jie atskleidė savo šokių muzikos kūrėjų pusę.

Breakbot - You Should Know (Busy P & Boston Bun Remix)

Prancūzai visada garsėjo savo elektriniu skambesiu, Busy P remiksas švelniajam Breakbot neatsiejamas nuo šios vasaros grojaraščio!

Flight Facilities - I Didn't Believe feat. Elizabeth Rose (Tiger & Woods Remix)

Visada žavingi ir pozityvus italai Tiger & Woods ir jų šokių aikštelės adaptacija "Flight Facilities" kūriniui "I Didn't Believe".

Soul Clap - I Want Your Love (Original Mix)

Vienas meiliausių "preliudų" mano grojaraštyje.


Patiko Liudo muzika? Daugiau grojaraščių - jau greitai portale panele.lt!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis