Viešumo vengianti Alina Orlova planuoja išskirtinį pasirodymą(KONKURSAS)

Mūsų šalyje itin retai koncertuojanti, iš Visagino kilusi unikalaus balso savininkė Alina Orlova, spalio 3 d. kartu su talentingų muzikantų grupe atvyksta į Kauno Žalgirio arenos Gala amfiteatrą.

Lietuviškos muzikos perlu tituluojama atlikėja labai ryškiai išsiskiria Lietuvos muzikinėje padangėje. Unikalus balsas ir savitas muzikinis stilius seniai iškeliavęs už dainuojamosios poezijos ribų, dabartinėje kūryboje galime išgirsti nuo alternatyviosios muzikos iki folk.

Atlikėja yra išleidusi du oficialius albumus, kuriuos galėjo įvertinti ne tik Lietuvos, bet ir užsienio gerbėjai. Albumus „Šuo dingo“ ir „Mutabor“ galima įsigyti Lietuvoje, Rusijoje, Prancūzijoje, Ukrainoje. Ir visai nesvarbu, kad didžioji dalis albumuose įrašytų dainų – lietuviškos. Supančią aplinką ir savo vidų nuolat stebinčios Alinos melancholiška ir nuoširdi muzika randa kelią į kitakalbių klausytojų širdis. Retokai gimtojoje šalyje regima ir girdima dainų kūrėja yra dažna užsienio koncertų organizatorių viešnia. Dar šiais metais yra suplanuoti Alinos Orlovos koncertai Prancūzijoje, Lenkijoje, Rusijoje, Latvijoje ir Ukrainoje.

Spalio 3 d. 19 val. Kaune pasirodysiančiai vienai paslaptingiausių ir originaliausių atlikėjų Alinai Orlovai pritars profesionalių muzikantų grupė, kurią sudaro: Paulius Vaškas (gitara), Aurimas Driukas (bosinė gitara) ir Adas Gecevičius (būgnai). Bilietus platina bilietai.lt.

KONKURSAS! Apačioje esančiuose „Facebook“ komentaruose įrašyk, kokia Alinos Orlovos daina tau patinka labiausiai ir kodėl. Dviejų originaliausių atsakymų autoriai laimės kvietimus sau ir draugui į Alinod koncertą Kaune spalio 3 dieną!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis