Įspūdingas moksleivių klipas Katy Perry dainai „Roar“ sulaukė atlikėjos liaupsių(VIDEO)

Katy Perry daina „Roar“ visa dar karaliauja top'ų viršūnėse. „YouTube“ galima rasti tūkstančius šios dainos koverių ir interpretacijų.

Tačiau vienos Kolorado valstijos (JAV) mokyklos mokiniai kurdami klipą šiam hitui pasistengė iš peties: įspūdingam filmavimui jie sugebėjo sukviesti net 2000 aktorių! Jais tapo beveik visi mokyklos mokiniai. Klipo esmė - kelionė per mokyklą nenaudojant jokio montažo. Tokio tipo klipus labai sunku nufilmuoti, nes daromas tik vienas dublis. Galime tik įsivaizduoti, kiek repeticijų reikėjo norint paruošti net 2000 žmonių filmavimui. O kur dar konfeti ir balionai!

Tiesa, Lakewood High mokykla, kurios mokiniai ir sukūrė naujausiu interneto hitu tapusį klipą, Katy Perry dainas interpretuoja jau ne pirmą kartą. 2011 metais jų klipas atlikėjos dainai „Firework“ - ne mažiau įspūdingas. Nenuostabu, kad tokios pastangos neliko nepastebėtos: mokinių klipą liaupsina ir pati Katy Perry! „Štai kur vieninga mokyklos drąsa. Lakewood vidurine mokykla, girdžiu jūsų riaumojimą!“ - taip savo „Twitter“ paskyroje rašė atlikėja.

Lakewood High School Lip Dub 2013 - Roar from Lakewood High School on Vimeo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis