Kvailiausi dalykai, draudžiami mokyklose

Kiekviena mokykla turi savas taisykles. Vienose privaloma dėvėti uniformas, kitose negalima su savimi nešiotis mobiliųjų telefonų, trečiose nevalia triukšmauti net ir per pertraukas.

Tačiau kartais mokyklos taisyklės nemenkai nustebina. Pasirodo, kad kai kuriose mokyklose nevalia turėti... draugų! O kokių dar keistų draudimų galima sutikti plačiajame pasaulyje?

1. Londone esanti privati „Thomas's“ mokykla draudžia savo moksleiviams turėti geriausią draugą. Mokyklos atstovai teigia, kad pernelyg intensyvios ir daug emocijų keliančios draugystės mokykloje gali įžeisti tuos, kurie tokio artimo draugo neturi.

2. „Birmingham Falls“ mokykla Džordžijos valstijoje (JAV) uždraudė moksleiviams vartoti jaunimo pamėgtą trumpinį „LOL. Kai mokiniai pareiškė nepasitenkinimą šiuo draudimu, mokykla užtarimo kreipėsi į moksleivių tėvus. Tačiau ir šiems toks draudimas pasirodė kvailas, todėl neilgai trukus mokiniai vėl galėjo džiaugtis žodžio laisve.

3. Kolorado valstijoje (JAV) Heritage High's vidurinėje mokyklos tarybos rinkimų metu buvo draudžiama naudotis socialiniais tinklais. Moksleiviams buvo paaiškinta, kad tereikia vieno neigiamo komentaro kurio nors iš kandidatų į tarybą profilyje ir tai gali sukelti tikrą įžeidinėjimų laviną. Moksleiviai buvo supratingi ir šį draudimą priėmė teigiamai.

4. „Weber“ mokykla Vašingtone uždraudė kamuolius. Mokyklos valdžia pareiškė, kad jokiam mokiniui nevalia be trenerio priežiūros pertraukų metu žaisti bet kokios rūšies kamuoliu. „Ką tada mums veikti? Sėdėti ant akmens ir stebėti debesis?“ - nerimavo nuliūdinti mokiniai.

5. Jokio Supermeno! Vienas pradinuko tėvelis amerikietis iš Džordžijos valstijos išsiuntė laišką visiems savo vaiko mokyklos mokinių tėvams, teigdamas, jog su superherojais susijusi atributika turėtų būti uždrausta. Jis teigė, kad mėgdžiodami superherojų elgesį vaikai gali vienas kitą sužeisti.

6. Vienos Niu Džersio (JAV) mokyklos direktorius išleido įsakymą, kuriame mokiniams mokyklos teritorijoje draudžiama vienas kitą apkabinti. Mokyklos vadovas teigė, kad toks elgesys yra netinkamas ir gali išprovokuoti nepageidautinus veiksmus.

Ar tavo mokykloje irgi yra kvailų taisyklių? Pasidalink jomis komentaruose!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis