Laukiamiausi šio rudens filmai: ką verta pamatyti?

Ruduofilmų metas. Vis vėsesnis oras ir niūrus dangus sukelia itin didelį poreikį susisupti į antklodę ir šiltai lovoje ką nors mielo širdžiai pasižiūrėti. Vis dėlto, jei esi tokia kaip aš ir kur kas mieliau turėdama galimybę renkiesi kino salę, tau tiesiog būtina žinoti ko šį rudenį vertėtų laukti.

Ši vasara buvo itin dosni visoms filmų m

Įtempto siužeto bei siaubo filmų mėgėjoms

„Carrie“ („Kerė“)

Jeigu siaubo filmus dievini taip pat labai, kaip ir aš, veikiausiai apie šitą jau būsi girdėjusi. Tai – viena iš garsaus rašytojo Stephen King romano ekranizacijų, pasakojanti apie jauną ir visų engiamą merginą, netikėtai atradusią savo telekinetines galias. Šį filmą vertėtų žiūrėti ne tik dėl įdomaus siužeto ar žadamų neįtikėtinų efektų. „Carrie“ - filmas, už kurį Julianne Moore, kuri vaidina pagrindinės herojės motiną ir religinę fanatikę, žadamas Oskaras. Na, ar bent jau nominacija.

„Insidious: Chapter 2” („Tūnąs tamsoje 2”)

Kraują stingdantis siaubas sugrįžta. Prieš du metus neįtikėtino populiarumo susilaukusio filmo tęsinys, kinus pasieksiantis jau rytoj, žada dar daugiau įtampos, krūpčiojimų ir nepamirštamų įspūdžių. Netikėtai užsitrenkiančios durys, keisti garsai, baltai apsirengusi ir tai atsirandanti, tai pranykstanti moteris, apsėsti ar daugiau nei turėtų žinantys vaikai ir pokalbiai su dvasiomis.. Tai – klišės, bet kokios veiksmingos!

Toms, kurioms prie širdies dramos ir tikros istorijos

„Diana“ („Princesė Diana“)

Kritikų per daug neliaupsinamas, bet toms, kurios nusiteikusios žiūrėti ką nors, kas nesibaigia „ilgai ir laimingai“ - puikiai tinkamas. Filmas apie „širdžių princese“ tituluojamos moters dvejus paskutinius gyvenimo metus. Tai žvilgsnis į jos asmeninį gyvenimą, pasakojimas apie uždraustą meilę chirurgui Hasnat Khan ir, žinoma, bandymas paaiškinti, kodėl žmonės ją taip labai mylėjo.

„Dallas Buyers Club“ („Dalaso pirkėjų klubas“)

Filmas, iš kurio tikimasi velniškai daug, kurį liaupsina kritikai, kuriam visi pranašautojai ir (pseudo)žinovai jau dabar dalina Oskaro nominacijas. Tai iki širdies gelmių sukrečianti drama apie ŽIV sergantį, tačiau rankų nenuleidžiantį žmogų, visomis išgalėmis ieškantį būdo pasveikti. Nelegaliai gabendamas medikamentus, kovodamas su farmacinėmis kompanijomis ir bandantis padėti taip pat gyvenimo nuskriaustiems, kaip ir jis, pagrindinis herojus ne tik kovoja su nepaprastai sunkia liga, bet ir randa meilę. Eidama į kiną ne tik pasiruošk velniškai daug nosinaičių, bet ir pamatyti paauglių dievuką Jared Leto visai kitam amplua.

„The Wolf of Wall Street“ („Volstryto vilkas“)

Martin Scorsese ir Leonardo DiCaprio – sėkmę garantuojantis duetas sugrįžta. Šie du vyrukai, puikiai papildantys vienas kitą ir užtikrinantys puikų filmą, kartu atsiveda ir šiais metais kaip niekad produktyvų Matthew McConaughey ir Jonah Hill. Šiame filme bus daug gražių vyrų, prabangių jachtų, alkoholio, korupcijos ir daug pinigų.

Toms, kurios su nekantrumu laukė tęsinio.

„Thor 2: The Dark World” (“Toras 2: Tamsos Pasaulis“)

Filmas, nereikalaujantis nei didelio susikaupimo, nei neišsemiamų žinių apie super herojų pasaulį.. Bet žadantis velniškai daug nuotykių, puikių efektų ir dar puikesnių aktorių. Sparčiai karjeros laiptais kylantis Tom Hiddleston piktadarysčių dievo vaidmenyje, žavioji Natalie Portman ir, žinoma, kūju besišvaistantis raumeningasis Chris Hemsworth. Bus daug kovojimo už gėrį ir visų pasaulių gelbėjimo.

„The Hunger Games: Catching Fire“ („Bado Žaidynės: Ugnies medžioklė“)

Oskarą laimėjusi Jennifer Lawrence ir vėl sugrįžta Ketnės – Bado Žaidynių laimėtojos vaidmenyje. Tikėdamasi, jog padarė viską, kad išgelbėtų savo šeimą, norėdama tik tylos, ramybės ir savo senojo gyvenimo, Ketnė net nenutuokia, kad jos pasirodymas Žaidynėse sukėlė velnišką chaosą ir maištą. Šiame filme bus dar daugiau pralieto kraujo, pasirinkimų kryžkelėse stovinčių veikėjų, puikų efektų, pompastikos ir veiksmo, veiksmo, veiksmo!

Toms, kurios bando išvengti rudeninės depresijos

„Pistonai: Filmas“

Veikiausiai Pistonų pristatinėti net nereikia. Lietuviškoji interneto sensacija, apie aktualius dalykus su humoru kalbantys žmonės, savo humoru kiek primenantys skandalingąjį Sasha Baron Cohen (daugeliui pažįstamą kaip Boratą), tačiau originalumu labai daug ką lenkiantys. Filmas, kuris kino teatruose bus pradėtas rodyti lapkričio 1-ąją ir pasiekiamas tik tai auditorijos daliai, kuriems jau suėjo 18-a žada, kad po jo žolės tikrai nebereikės.

„Bad Grandpa“ („Jackass pristato: Blogas senelis“)

Rodos, šį rudenį toms, kurios norėtų pasijuokti iš intelektualių ir švankių juokelių, velniškai nepasisekė, nes dar vieni juodojo humoro dievai sugrįžta. „Jackass“, daugeliui pažįstami kaip vyrukai, kurie nebijo iš savęs tyčiotis ir daryti visiškų nesąmonių, šį kartą nusprendė išbandyti šį tą naujo. Naujajame filme nebus visos krūvos vyrų. Pagrindiniai veikėjai vos du – puikiai nugrimuotas ir seneliu paverstas „Jackass“ įkūrėjas ir vadeiva Johnny Knoxville ir mažas berniukas, vaidinantis jo anūką. Ši komedija išskirtinė tuo, jog visos žmonių reakcijos, kurias matysime filme, visi žmonių pokalbiai ir komentarai – nesuvaidinti!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis