Filmai savaitgaliui: ką verta pamatyti kine ir namie?

Kinas - viena smagiausių laisvalaikio pramogų, todėl nenuostabu, kad beveik kiekvieną penktadienį gauname bent vieną laišką ar žinutę su klausimu „kokį filmą rekomenduotumėte pažiūrėti šį savaitgalį?“.

Į laiškus atsakyti būtina, todėl parengėme specialią rubriką „Filmas savaitgaliui“, kurioje galėsi rinktis, ką žiūrėti šį šeštadienį ar tingią sekmadienio popietę.

Filmus suskirstėme į 3 kategorijas: kino teatrų naujienos, filmai žiūrėjimui namuose ir sena gera klasika. Rinktis tikrai yra iš ko!

Kino teatrų naujienos

Laiko tiltas (About Time)

Kas įvyktų, jei galėtume laiką atsukti atgal? O gi galėtume tapti savo likimo valdovais. Būtent taip ir nutinka pagrindiniam šio filmo herojui. Tačiau ar gyvenimas bus toks pat nenuspėjamas ir ypatingas, jei bet kada jį galėsi iš naujo pakartoti? Sužinosi tik pažiūrėjusi šią romantišką dramą/

Diana

Iki šiol gedima „širdžių princese“ tituluojama Velso princesė Diana buvo tragiško likimo moteris. Jos gyvenimo istorija - išskirtinė: pilna skausmo, liūdesio, vienatvės ir aplinkinių žiaurumo. Tačiau nepaisant to Diana visą gyvenimą stengėsi padėti kitiems, dažnai užmiršdama save. Ilgai laukta biografinė drama apie bene populiariausią Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos narę - jau kinuose.

Filmai žiūrėjimui namuose

Damsels in Distress

Universitetas kartais gali tapti pavojinga vieta. Todėl pagrindinės filmo herojės ir įkuria pagalbos grupę, kurioje dvasios ramybę bando atgauti save žalojantys ir liūdesio kamuojami studentai. Tačiau ir pačioms gelbėtojoms pagalba praverstų. Komiška ir labai mergaitiška drama tikrai pakels tau nuotaiką!

Like Crazy

Perspėjame - draugaujančios per atstumą šio filmų neturėtų žiūrėti, ilgesys dar labiau sustiprės.
Ką daryti, kai tave ir mylimąjį skiria Atlanto vandenynas? Ar įmanoma išsaugoti meilę skambučiais ir laiškais? Ką daryti, kai po trumpų viešnagių tenka skirtis? Ir kaip elgtis, kai suvoki, kad atstumas stipresnis už jausmus? Liūdnas, tačiau labai romantiškas filmas apie tikrą meilę.

Senas, bet geras

Dead Poets Society

Geras mokytojas gali pakeisti gyvenimą. Būtent toks mokytojas ir tapo šio filmo pagrindiniu herojumi. Privačioje berniukų mokykloje, kur galiojo griežtos taisyklės, jis sugebėjo savo mokiniams įžiebti norą kurti, keistis ir kovoti su gyvenimo neteisybėmis. Jis įsteigia „Mirusių poetų klubą“, kur atsiskleidžia literatūrai neabejingų mokinių talentai. Tačiau mokyklos valdžiai ir tėvams toks mokytojo elgesys atrodo įtartinas...

100 Girls

Ar kada pagalvojai, kaip mes atrodome vaikinų akimis. Šis filmas - apie merginas suprasti bandantį studentą, kuris vieno vakarėlio metu sutinka savo svajonių merginą, tačiau nepamena nei jos veido, nei vardo. Norėdamas ją surasti jis privalo susipažinti su kiekviena bendrabučio mergina, kad įsitikintų, kuri buvo ta ypatingoji. Ar jam pavyks - sužinosi tik filmo pabaigoje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis