Karšta naujiena: pirmoji naujojo serialo „Reign“ serija sukėlė skandalą (VIDEO)

Kas būtų, jei „Gossip Girl“ nusikeltų į viduramžius? Būtent tokį siužetą išvysite naujame karštame seriale „Reign“, kuriame pamatysite juodąją kilmingųjų gyvenimo pusę.

Serialas pasakoja Škotijos karalienę Mary, kuri atvyksta į Prancūziją ištekėti už sosto įpėdinio Francis, su kuriuo ji buvo sužadėta būdama vos 6-erių. Svajoklė Mary tikisi laimingo gyvenimo ir mylinčio vyro, tačiau atvykusi į dvarą pamato, kad Francis nenori jos vesti, jam labiau rūpi lengvabūdiškos naktys su rūmų damomis.

Šis serialas skiriasi nuo kitų istorinių dramų: čia paauglės Mary gyvenimas rodomas iš jos perspektyvos: juk ir prieš 500 jaunos merginos kvailiojo, svajojo, dalinosi paslaptimis ir troško puoštis gražiausiomis suknelėmis.

Jau pirmoji serialo serija sukėlė skandalą: televizijos kanalas „CW“ iškirpo sceną, kurioje viena iš Mary artimų draugių masturbuojasi. Merginos slapčia stebėjo karališką „lovos ceremoniją“, kuri buvo įprasta viduramžiais, ir susijaudinę bėgo pačios ieškoti malonumų. Kritikai iškart pakomentavo, kad ir tais senais laikais masturbacija egzistavo, todėl jiems nesuprantamas kanalo sprendimas tokią sceną iškirpti.

Šis faktas kaip mat pakėlė serialo reitingus, jam žadama didžiulė sėkmė. O gal ir tarp panele.lt skaitytojų yra šios naujienos fanų? Pasidalink savo nuomone apie šią šviežieną!

Daugiau karštų serialų rekomendacijų rasi ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis