Kraupu: fotografavimasis laidotuvėse tampa nauja „Instagram“ manija(FOTO)

Laidotuvės asocijuojasi su liūdesiu, skausmu ir netektimi. Į jas susirenkame pagerbti ir atsisveikinti su mirusiuoju, taip parodydami savo užuojautą artimiesiems ar patys gedėdami savo giminaičių.

Tačiau ne visiems laidotuvės - rimties ir susikaupimo mada. Internete neseniai pasirodė nauja mada - laidotuvių selfiai, kuriuose „Instagram“ vartotojai įsiamžina per laidotuves.

Nuotraukos šarvojimo salių tualetuose, sėdint prie karsto, ar net įamžinant velionį fone - štai tokios „Instagram“ nuotraukos dabar „ant bangos“. Atsirado ir speciali laidotuvių pamaina garsiajam duckface: išpūstas lūpas nukreipę žemyn naujosios mados atstovai pademonstruoja savo liūdesį. Ir taip, tai tikrai ne pokštas, ši mada sparčiai populiarėja!


Instagram.com nuotrauka

Psichologai teigia, kad tokių nuotraukų darymas - aukščiausio laipsnio narcisizmo (meilės sau) požymis. Kai net didžiausio liūdesio akimirkomis kyla idėja įamžinti juokingą savo mimiką socialiniame tinkle, asmuo turi rimtų sutrikimų ir kenčia nuo dėmesio stokos. Tikimės, jog ši mada aplenks Lietuvą!


Instagram.com nuotrauka

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis