Filmai Helovinui: ką verta pamatyti?

Šios savaitės rubriką „Filmas savaitgaliui“ nusprendėme pakeisti į „Filmas Helovinui“: juk ne kasdien turime tokią puikią progą šiurpų filmą pažiūrėti!

Jūsų dėmesiui - Helovino filmai, iš kurių tikrai išsirinksi sau įdomiausią!

„The Addams Family“

Sunkiai surastumėt žmogų, kuris nebūtų girdėjęs apie keistąją Adamsų šeimynėlę. Jų namas - apleistas dvaras, drabužiai - lyg paskutinis įkapių mados klyksmas, o hobiai, švelniai tariant, pavojingi gyvybei. Iš šalies jų gyvenimo būdas turėtų kelti siaubą, bet iš tiesų ši juokinga šeimynėlė - lygiai tokia, kaip ir visos: namiškiai čia pykstasi, įsimyli, saugo paslaptis ir brangina vienas kitą. O svarbiausia - į viską jie žiūri su juokinga ironija. Šis filmas - tikra Helovino klasika!

„Death Becomes Her“

Moterys padarytų viską, kad tik amžinai išliktų jaunos. Šiame filme pagrindinė herojė atranda jaunystės eliksyrą, kurio dėka ji sieks atkeršyti savo didžiausiai priešei. Tačiau paaiškėja, kad tas eliksyras suteikia ne tik amžiną jaunystę, bet ir nemirtingumą. O čia ir prasideda tragikomedija...

„Edward Scissorhands“

Atokioje pilyje gyvenantis išradėjas džiaugiasi savo kūriniu: jam pavyko sukurti žmogų! Tačiau išradėjas netikėtai miršta, o jo kūrinys vietoj rankų lieka su aštriais, žirkles primenančiais pirštais. Ilgainiui sukurtasis žmogus, vardu Edvardas, išmoksta vienas tvarkytis didžiulėje pilyje ir gyventi su tokiomis neįprastomis rankomis. Kol vieną dieną jį aptinka smalsi moterėlė, kuri pagaili vienišiaus ir pasikviečia jį į savo šeimą. Žirkliarankiui į akį krinta žavi jos dukra, tačiau ar ji sugebės jį tai pat pamilti?

„Hocus Pocus“

Aktorė Sarah Jessica Parker ne visuomet vaidino žavią niujorkietę seriale „Seksas ir miestas“, jai yra tekęs ir komiškos raganos vaidmuos! Prieš 300 metų mirties bausme nuteistos seserys raganos vėl grįžta gąsdinti miestelėnų. Žinoma, pasaulis per tuos šimtmečius pasikeitė: atsirado elektra, automobiliai, televizija ir kiti išradimai, kurie iš numirusiųjų prisikėlusių raganų akims atrodo kaip velnio prakeiksmai. Jas nuo blogų darbelių sustabdyti gali tik pora miestelio vaikų, tačiau ar jiems užteks drąsos pasipriešinti piktosioms raganoms?

„Interview With A Vampire“

Praėjusio dešimtmečio gražuoliai Brad'as Pitt'as ir Tomas Cruz'as šiame filme stebins ne tobula savo išvaizda, o iltimis ir kraujo troškimu. Atspėjote, šįkart jie - tikrų tikriausi vampyrai. Nemirtingas vampyras sutinka duoti interviu apie savo gyvenimą. Jis pasakoja apie vampyrų bendruomenes, kraujo medžioklę ir prabangų gyvenimą, kuris niekada nesibaigia. Tačiau šis vampyras trokšta turėti šeimą ir išsivaduoti iš užburto naktinio kraugeriško gyvenimo rato. Bet kelio atgal nebėra...

„The Woman In Black“

Koks Helovinas be tikro siaubo filmo? Šįkart siūlome pažiūrėti filmą „The Woman In Black“ kuris buvo pirmasis aktoriaus Daniel Radcliffe pasirodymas po jį žvaigžde pavertusio „Hario Poterio“. Šiame filme Daniel atlieka jauno advokato vaidmenį. Jo herojus atvyksta į mažą miestelį parengti mirusio kliento testamento. Jam tenka apsistoti veliono name, kuriame, spėjama, vaidenasi paslaptinga šmėkla, žudanti vaikus. Įspėjame - filme tikrai netrūksta baugių akimirkų!

Daugiau įdomių filmų rasi ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis