Filmas savaitgaliui: ką verta pamatyti kine ir namie?(VIDEO)

Panele.lt penktadienio rubrikoje „Filmas savaitgaliui“ - tik įdomiausi ir smagiausi filmai! Ką žiūrėsime šį savaitgalį?

„Ekskursantė“

Šis priverčiantis susimąstyti, graudus filmas apie 11-metę mergaitę, kuri paspruko iš traukinio vežančio į tremtį, pravirkdytų ne vieną ir ne du. Naivi, nepatyrusi gyvenimo sunkumų mergaitė keliauja link išsvajotosios Lietuvos, tačiau bekeliaujant likimas mergaitės nepagaili. Ji įveikia 6000 kilometrų namo sutikdama įvairių žmonių: gerų ir blogų, gailestingų ir šiurkščių, mylinčių ir neapkenčiančių.

„Bad grandpa“

Jei patiko tokie filmai kaip: „Jackass“, „Boratas“ ar „Diktatorius“, tuomet šis filmas kaip tik jums!
86-erių metų senukas išsiveža savo anūką Bilį į kelionę po Ameriką, kur nuotykių jiems tikrai nestigs. Nutrūktgalvis senelis berniuką supažindins su, jo galva, įdomiausiais bei juokingiausiais gyvenimo įvykiais. Tad pasiruoškite gauti gerą juoko dozę.

„The Social Network“

Ar kada susimąstėte kokia gi „Facebook“ atsiradimo istorija? Jei ne, šis filmas atsakys į visus rūpimus klausimus. Filme pasakojama kaip Markas Zakerbergas dar besimokydamas Harvarde pradeda „juodai“ bloginti ir programuoti. Visai netrukus pasaulis išvysta jaunojo genijaus sėkmės „produktą“.

„In time“

Niekam jau ne paslaptis, jog šiais laikais daug kas vertinama pinigais. Tačiau šiame filme pinigus pakeičia...laikas. Dar vienas įdomus dalykas – žmonės sustoja senti pasiekę 25-erių metų ribą. Skamba neįprastai ir įdomiai? Įtemptas siužetas, visą filmą nesibaigiantis veiksmas, o dar svarbiau, filme vaidina merginų numylėtinis Justin Timberlake.

„What happens in Vegas“

Iš pažiūros atrodo visai tradicinė istorija: du nepažįstamieji, kamuojami skaudančios galvos atsibunda kartu vienoje lovoje, o svarbiausia – susituokę. Tačiau filmas ties tuo nesustoja, jaunuoliai laimi beprotišką pinigų sumą, bet tam kad galėtų ją pasidalinti, turi atlikti vieną vienintelę užduotį...
Sunki ji ar ne – spręskite patys.

„The Bucket list“

Manote, kad įgyvendinti keisčiausius ir galbūt netgi kvailiausius norus galima būti per senam? Jei taip – labai klystate. Filmo herojams senatvė pečių nė kiek neslegia, todėl vyrukai nusprendžia pasprukti iš ligoninės ir sudėti visas „varneles“ savo misijų sąraše, kurias turi atlikti prieš pakratant kojas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis