Lapkričio mėnesio prognozė pagal tavo gimimo datą

Pranašysčių žinovė jauniausia Lietuvos ragana Neringa Saladžė atskleis, kas tavęs laukia lapkričio mėnesį. Tau tereiks prisiminti matematikos pamokas ir truputį paskaičiuoti.

Bendra mėnesio prognozė:

Lapkritis - ramybė ir maža šventė sieloje, todėl šį mėnesį neieškok didelių progų padovanoti artimui gėlių ar pradžiuginti netikėtu mažu siurprizu. Seksis tik tyrų ketinimų žmonėms, aplinkiniai apdovanos juos prielankumu ir pagarba. Klausyk savo nuojautos, ji patars tau, kurį svarbų sprendimą reikia priimti.
Puikus metas imtis išvaizdos tobulinimo. Palepink save grožio procedūromis, jos suteiks džiaugsmą ne tik išorėje, bet ir viduje. Lydės sėkmė tvarkant reikalus, skleisi gerą nuotaiką ir jausiesi puikiai.

Žemiau rasi prognozę pagal gimimo datą. Tarkim, kad esi gimusi 1991 07 24. Išskaidyk savo gimimo datą skaitmenimis ir tol atlikinėk sudėties veiksmą, kol gausi vienženklį skaičių.

1+9+9+1+0+7+2+4=33
3+3=6

Taigi, tavo skaičius - 6. Ieškok savo numeriu pažymėtos prognozės!

1. Kelionė ir keliavimas. Nors tai sukelia įtampą ir nerimą, nepasiduok dvejonėms ir tiesiog plauk pasroviui. Atmink, kad didžiausias tavo ginklas - protas ir patirtis, o visa kita priimk kaip likimo dovanas.

2. Būsi kaip žiburėlis naktyje, šviesi ir rodysi kelią. Tai laikas, kai nušvis sąmonė, būsi įkvėpta ne tik meilės pažadams ir svajoms, bet ir kurti eiles ir save atskleisti per meną.

3. Žavesys ir spindėjimas. Skleisiesi lėtai kaip gėlės žiedas, tai pats tinkamiausias laikas save parodyti ar pristatyti.Palanku dalyvauti susibūrimuose (jų tikrai bus) pasisėdėjimuose, nes užmegztos naujos pažintys bus naudingos darbe, bet nėra palanku pradėti naujų santykių, naujos meilės bus laikinos.

4. Bus atskleistos paslaptys ir žinios. Paslaptis nebus nei gera, nei bloga, bet situacija, į kurią pateksi, bus paslaptinga, joje glūdės daugybė mistiškų sutapimų, o tavo užduotis bus juos pastebėti ir išsiaiškinti paslėptą reikšmę.

5. Laimės ir sėkmės metas. Suradus savo laimę ją brangink, nes ji savotiškai nukris tiesiai iš dangaus.

6. Paslapčių metas. Privalai pastebėti mistiškus ženklus ir įminti jų prasmę, taip išgelbėsi save iš nemalonios situacijos.

7. Nors pajamų nesumažės, o galbūt net ir padaugės, padaugės ir nenumatytų išlaidų. Todėl budriai sek tokius mokesčius kaip automobilio stovėjimas mokamoje aikštelėje, vėlavimas į biblioteką grąžinti knygas ir t.t. Kaip sako kinai „žiurkės bėga ten, kur yra maisto“, todėl ten, kur pinigai, ten ir išlaidos.

8. Bus įvertintas tavo gerumas ir nuoširdumas. Jei turėjai planų kam nors padėti ar paaukoti pinigų labdaringai organizacijai, dabar tam pats palankiausias metas. Tavo geri darbai neliks nepastebėti!
Pagalba bendramoksliui ar bendradarbiui gali vesti į paaukštinimą ar puikų įvertinimą.

9. Visą tavo dėmesį „pavogs“ mylimasis ar jo paieškos. Dominuos valia, ryžtingumas, jėga, atkaklumas, racionalumas, o taip pat grubumas ir nejautrumas. Todėl jei pasiryžai laikytis dietos, dabar puikus metas, nes tikrai užteks valios savo tikslui pasiekti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis