Nestandartas: patyčias patyrę rusvaplaukiai tapo modeliais(FOTO)

Tie, kuriuos gamta apdovanojo morkų spalvos plaukais, per savo gyvenimą išgirsta ne vieną skaudžią repliką. Neįprastai ryškūs plaukai ir strazdanos traukia aplinkinių dėmesį ir verčia auksaplaukius jaustis „kitokiais“.

Didžiojoje Britanijoje gyvenantis mados fotografas Thomas Knights nusprendė visiems laikams sulaužyti pasenusius grožio standartus. Pats turėdamas rusvus plaukus ir vaikystėje dėl jų kentęs patyčias, jis sugebėjo įrodyti, kad ir rusvaplaukiai vaikinai gali būti labai patrauklūs ir fotogeniški!

Savo parodoje „Red Hot“ fotografas įamžino išskirtinai rusvaplaukius vaikinus. Tiesa, gražuolių jam teko ieškoti gatvėse, nes, pasirodo, nė viena jo aplankyta modelių agentūra neturėjo rusvaplaukių modelių vaikinų!

Vienas garsiausių šiandienos rusvaplaukių - atlikėjas Ed Sheeran
Vienas garsiausių šiandienos rusvaplaukių - atlikėjas Ed Sheeran
AFP/Scanpix

„Šios parodos tikslas - įrodyti, kad ir rusvaplaukiai gali tapti idealu ar pavyzdžiu kitiems. Filmuose ir televizijoje jų įkūnijami herojai beveik visuomet būna nevykėliai, noriu šį stereotipą sunaikinti“, - apie parodą pasakojo menininkas.

„Žinau, kad JAV rusvaplaukiai sulaukia pašaipų, bet Didžiojoje Britanijoje situacija - ypač prasta. Ši rusvaplaukių diskriminacija trunka jau 500 metų, nuo tada, kai vyko Anglijos karas su Škotija, ir buvo sukurtas neigiamas rusvaplaukių įvaizdis“.

Vienas iš parodos modelių - aukso medalį 2012 Olimpiadoje laimėjęs atletas Greg Rutherford. Be jo parodai pozavo dar 35 vaikinai, menininkas iki parodos atidarymo tikisi turėti 50 skirtingų rusvaplaukių vaikinų atvaizdų. Jei gruodį viešėsi Londone - tikrai bus į ką akis paganyti!


Greg Rutherford. AP/Scanpix nuotrauka

Parodos nuotraukas pamatysi ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis