19-mečio košmaras: baliavojo Anglijoje, pabudo Paryžiaus oro uosto tualete(FOTO)

Ne visi vakarėliai baigiasi saugiu pasivažinėjimu taksi ir ramiu miegu savo lovoje. Kartais rytą gali sutikti pačioje netikėčiausiose vietoje!

Britas Luke Harding(19) dar ilgai atsimins vakarėlį naktiniame klube gimtajame Mančesteryje. Iki paryčių su draugais šėlęs Luke išsikvietė taksi, nes norėjo grįžti namo. Tačiau jam šovė maištinga idėja - vaikinas kišenėje rado savo pasą ir sugalvojo, kad nori nuvykti į Paryžių! Savo išmaniuoju telefonu jis greitai užsisakė skrydį į Paryžių ir paprašė taksisto nuvežti jį į oro uostą.

Prieš įlipdamas į lėktuvą vaikinas dar spėjo įkelti nuotrauką į savo „Twitter“, taip visi draugai sužinojo, kur jis yra. Vaikinas sako, kad lėktuve bandė elgtis kuo blaiviau, kad tik jam leistų skristi į Paryžių. Luke pabudo Paryžiaus oro uosto tualete kaip reikiant priblokštas: jis nežinojo, kur yra, o kai atsiminė savo kelionę į oro uostą, pagalvojo „o, velnias!“

Tačiau jei jau atsidūrei Paryžiuje, reikia šią progą išnaudoti. Luke nusprendė vienai dienai pabūti turistu ir pasižvalgyti po meilės miestą. Galit tik įsivaizduoti, kaip nustebo kartu su juo šventę draugai, kai savo „Twitter“ paskyroje vaikinas įkėlė savo nuotrauką, kurioje pozuoja šalia Eifelio bokšto. „Sėdžiu prie Eifelio, valgau krosanus“ - taip po nuotrauka pakomentavo keliauninkas Luke.

Jo nuotykis ir nuotraukos greitai pasklido po internetą, komentatoriai negalėjo atsistebėti, kaip vaikinas per naktį iš Mančesterio atsirado Paryžiuje, šiuos miestus skiria 500 mylių (804km)!

„Esu po nakties klube pabudęs įvairiausiose vietose, tačiau Paryžiuje - niekada! Daugiau niekada su savimi nesinešiosiu paso“, - iš savo nuotykio pasimokė britas.

Luke nuotrauką iš Paryžiaus rasi ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis