Meilės horoskopas savaitgaliui (11 22 - 11 24)

Ką meilės fronte tau žvaigždės žada šį savaitgalį? Sužinok!

AVINAS

Tau norisi naujo vaikino, todėl senų santykių vystyti neverta, nes ateityje laukia tik nemalonumai ir nusivylimai. O štai užmegzti naujus santykius dabar gana palankus metas - tereikia išvykti į nedidelę kelionę. Sekmadienį laukite netikėtumų – jie neabejotinai pakels jums nuotaiką!

JAUTIS

Kažkas pastaruoju metu tau neduoda ramybės, tačiau šiais išgyvenimais visiškai nesinori su kažkuo dalintis. Tai neteisinga: tau kaip tik reikia kuo daugiau bendrauti su draugėmis, neverta užsisklęsti savyje. Ieškok naujų pažinčių, ypač šeštadienį, todėl jei būsi pakviesta į svečius, sutik eiti.

DVYNIAI

Itin optimistiškai žvelgi į visus įvykius, galima sakyti, jog niekas tavęs neišmuša iš vėžių. Savaitgalį gali atsiduoti savo nežabotam komunikabilumui ir bendrauti, bendrauti, bendrauti... Draugės tikisi palaikymo iš tavęs, todėl suteik tai joms.

VĖŽYS

Pastaruoju metu ttin pasitiki savo jėgomis ir jauti savo pranašumą aplinkinių atžvilgiu. Asmeniniuose santykiuose šiuo metu esi lyderė, o partneris tau paklūsta. Tačiau vidinių problemų vis dėlto turi. Geriau išlik tvirta ir neik susitikti su šešėliais iš praeities.

LIŪTAS

Tavo vidinės būsenos bangos šiuo metu - pačios romantiškiausios. Tau iš tiesų sunku atsispirti, todėl vaikinai itin kibs. Patartina užmegzti naują pažintį, nes seni santykiai jau išsisėmė, problemos tokios, kad vis sunkiau ir sunkiau sutarti. Visą savaitgali džiaukitės gyvenimu.

MERGELĖ

Ne itin pozityviai ir optimistiškai žvelgi į gyvenimą. Tavęs visai nejaudina pašliję santykiai su mylimuoju, esi patenkinta tuo, ką turi. Visai nesinorės ieškoti nuotykių. Sekmadienis bus ramesnis, gali sulaukti džiaugsmingo įvykio. Tavo nuotaika pagerės.

SVARSTYKLĖS

Neapsisprendimai ir svyravimas tave persekios visose gyvenimo sferose. Pati pavargsi dėl to, kad negalite priimti sprendimo, todėl savaitės gale pasielgsi stulbinamai netikėtai. Tačiau iki tol nervus paėsi ir sau, ir aplinkiniams.

SKORPIONAS

Jei kalbama apie meilės kančias ir kerus, tai tu čia aplenksi visus Zodiako ženklus. Šiuo metu esi tarsi apsėsta: gali vienu metu susitikinėti su keliais gerbėjais, gudrauti, apgaudinėti ir nejausti jokių sąžinės priekaištų. Tu puikiai atrodai, todėl nepraleisi progos tuo pasipuikuoti.

ŠAULYS

Asmeninis gyvenimas klostysis ne itin palankiai. Ypač toms merginoms, kurios įsigudrino gyventi dvigubą gyvenimą. Visos tavo paslaptys bus greitai atskleistos, viskas įvyks aplinkybėmis, kurių negalėsi niekaip paveikti. Taigi, kad ir ką beslėptum, tai išaiškės.

OŽIARAGIS

Tu suvoksi, kad pavargai, todėl mintys sukasis apie tai, kaip susiorganizuoti normalų poilsį. Geriau susitelk į asmeninį gyvenimą, jį paįvairink - juk iš tiesų jis nuobodokas. Pasistenk atsipalaiduoti, atrodyk seksualiau, būk aktyvesnė. Tavo iniciatyva bus pastebėta ir įvertinta.

VANDENIS

Tu jau senokai mėgini sulipdyti pakrikusius santykius, tačiau dabar suvoksi, kad svarbus momentas jau pražiūrėtas, nieko pataisyti nebeįmanoma. Sekmadienį sulauksi kvietimo praleisti laiką nepažįstamoje kompanijoje. Pasinaudok juo. Juk tavo gyvenimas, kaip visada, nenuspėjamas!

ŽUVYS

Tiki stebuklu, ir jis gali įvykti! Jei tik neužsidarysi namuose ir negulėsi ant sofos, tai labai tikėtina, jog susipažinsi su žmogumi, kuris apvers tavo gyvenimą. Laimė visai šalia, tik tau reikia gyventi aktyviai, nebūti tykiai tyliai pelytei. Eik pasivaikščioti, į kiną, pakviesk drauges pašėlti - tas naujas žmogus būtinai tave pastebės!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis