Filmas savaitgaliui: ką verta pamatyti kine ir namie?(VIDEO)

Panele.lt penktadienio rubrikoje „Filmas savaitgaliui“ - tik įdomiausi ir smagiausi filmai! Ką žiūrėsime šį savaitgalį?

KINE

„The Hunger Games: Catching Fire“

Jeigu dar nematėte pirmosios „The Hunger Games“ dalies, prieš eidami į kino teatrus žiūrėti tęsinio, būtinai pažiūrėkite ir pirmąją filmo dalį. Pavojingąsias Bado žaidynes įveikusi Katniss grįžta į savo kaimelį, tačiau jos ir toliau laukia iššūkiai: su partneriu ji privalo dalyvauti dar sudėtingesniame turnyje. Neįprasta dviguba jų pergalė labai nepatinka Prezidentui Snou, kuris ieško būdų, kaip gudriaisiais laimėtojais atsikratyti. Tačiau Katniss taip lengvai nepasiduos ir stos dar kartą į žūtbūtinį mūšį.

NAMUOSE

„Under The Tuscan Sun“

Rašytojos gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis, kai ji sužino, kad vyras jai neištikimas su jaunesne moterimi. Vietoj to, kad pultų giliai į depresiją, Francis nusprendžia nukeliauti į Italiją ir atsipūsti nuo problemų. Tačiau netikėtai ji užsimano saulėtoje Toskanijoje nusipirkti apleistą vilą, kuri bus naujieji jos namai. Kartu su vilos remontu prasideda ir naujas bei labai itališkas Francis gyvenimas.

„Butter“

Vieni žmonės mėgsta tapyti, kiti – meistrauti, o štai atsiranda ir tokių, kurie dievina skulptūras iš... sviesto. Mažame JAV miestelyje vykstantis sviesto skulptūrų konkursas – pats svarbiausias metų renginys. Jau daugelį metų nugalėtojas nesikeičia: visus „svietuotus“ laurus nuskina gabus skulptorius, sugebėjęs iš sviesto nupildyti Paskutiniosios vakarienės sceną. Tačiau kai viena miestelio šeima įsivaikina juodaodę mergaitę, viskas pasikeičia. Mažoji tylenė taip pat susidomi sviesto menu ir įrodo, gal gali pasirodyti geriau nei talentingiausi suaugusieji.

„Midnight In Paris“

Jeigu dar nesate matę šios režisieriaus Woody Alleno juostos, tiesiog privalote ją pamatyti. Rašytojas su žmona atvyksta į Paryžių, kur tikisi rasti įkvėpimo naujai knygai. Vieną vakarą beklaidžiojant po miestą prie jo sustoja keista senoviška mašina, kurioje sėdi lyg iš praėjusio amžiaus sugrįžęs vyriškis. Ilgainiui paaiškėja, kad pagrindinis filmo herojus sugebėjo persikelti į Paryžių prieš šimtą metų, kada gyvi buvo visi jo literatūros idealai. Rašytojas susipažįsta su Ernestu Hemingvėjumi, Salvadoru Dali, Pablu Pikaso ir kitais garsiais menininkais. Tačiau ar pavyks jam vis dėlto rasti savo mūzą?

„jOBS“

Filmas apie jau Anapilin išėjusį kompanijos „Apple“ įkūrėją Steve Jobs. Žmogus, dėl kurio šiandien galime džiaugtis dizaino ir technikos stebuklais dažnai tituluojamus „Apple“ kompiuteriu, išmaniuosius „iPhone“ telefonus, „iPad“ muzikos grotuvus ir daugybę kitų įrenginių, be kurio mes nebeįsivaizduojame savo gyvenimo. Sunku patikėti, kad šis idėjų genijus metė koledžą, tėvų garaže įkūrė pirmąją savo kompaniją, kuri vėliau jį patį atleido. Tačiau jis sugrįžo ir pavertė „Apple“ vienu sėkminigiausių pasaulio prekinių ženklų.

Daugiau filmų rasi ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis