TIKRA ISTORIJA: „Instagram“ nusprendė, kad mergina nėra pakankamai graži(FOTO)

Negana to, kad mus kasdien „bombarduoja“ tobulai atrodančių gražuolių atvaizdai reklamose, dabar dar ir „Instagram“ nuspręs, kaip mes „privalome“ atrodyti!

„Instagram“ kanalas „Photoshop Fantasy“ atrenka, jų manymu, neišvaizdžių vartotojų nuotraukas ir jas patobulina „Photoshop'u“. Tiesa, kanalo „pagražinimas“ - savotiškas: merginų odą jie paslepia po daugybe dirbtinės pudros, „priklijuoja“ blakstienos ir net neatidžiam stebėtojui iš pirmo žvilgsnio aišku, kad nuotrauka smarkiai retušuota.

Internetinio portalo thefrisky.com žurnalistė Carrie Nelson buvo šokiruota, kai pamatė, kad jos įkelta nuotrauka buvo „pagražinta“. Vienas iš naujų jos sekėjų, kanalas „Photoshop Fantasy“ savavališkai „patobulino“ jos nuotrauką: išlygino odą, padažė lūpas, netgi „suformavo“ jai šypseną! „Tą rytą, kai įkėliau nuotrauką į „Instragram“, buvau labai pavargusi, patyriau daug streso, todėl nuotrauka puikiai atspindėjo mano nuotaiką. Kai pačiau, kaip mano nuotrauka buvo „patobulinta“, mane ištiko šokas - tą dieną aš puikiai žinojau, kad esu nesidažiusi, bet tokia ir buvo nuotraukos idėja: parodyti pasauliui, jog esu netobula, turiu trūkumų. Tačiau tai, ką iš mano nuotraukos padarė „Photoshop Fantasy“, visiškai nepriminė mano atvaizdo“, - savo straipsnyje kalbėjo šokiruota žurnalistė. Jos nuotrauką rasite ČIA ir sužinok, ar tau tai negresia! 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis