Taupyklė: nebrangių dovanų idėjos vaikinui

Kiekvienais metais didžiosios šventės kartu su mandarinų kvapu, sniegu ir maloniu laukimu atsineša ir šį tą gadinančio pakilią nuotaiką – galvos skausmą dėl dovanų.

Turbūt bene kiekvienam yra pažįstamas paniškas bėgiojimas po parduotuves, spėliojimas kas ir kam labiau patiktų ir tikėjimasis, kad šiais metais su dovana „neprašovei“. Šie metai – jokia išimtis. Galbūt nepavyks patarti, ką reikėtų padovanoti tavo mamai, tėčiui ar mažajai sesutei, tačiau šiame straipsnyje gali rasti keletą idėjų, kurios gali padėti renkantis dovaną antrajai pusei.

Sportininkui

Tavo mylimasis rūpinasi savo kūnu, stengiasi sveikai maitintis ir negali ištverti kelių dienų neapsilankęs sporto klube? Susiek Kalėdinę dovaną su šia jo aistra! Galbūt jį vilioja tam tikra įranga, kurią būtų galima naudoti namuose? Galbūt jis skaito sportininkams skirtą žurnalą, kurį galėtum jam užprenumeruoti? O galbūt gali jį nudžiuginti abonementu į sporto klubą?

Muzikos mylėtojui

Jeigu tavo vaikinas nesiskiria su muzikos grotuvu ir ausinėmis, jeigu amžinai niūniuoja savo mėgstamas dainas, o mylimų grupių koncertų laukia labiau nei gimtadienio, veikiausiai su muzika susijusi dovana jam būtų pati maloniausia. Pašniukštinėk – jeigu dar nežinai, išsiaiškink kokia jo mėgstamiausia grupė. Galbūt jį nudžiugintų jos narių plakatas su parašais (tokių galima rasti internetinėse parduotuvėse)? Galbūt jis jau senai svajoja apie tam tikrą albumą, koncerto įrašą ar vinilinę plokštelę? Jeigu jautiesi itin dosni, pasidomėk – galbūt Lietuvoje ar aplinkinėse šalyse vyksta jo mėgstamų atlikėjų koncertai?..

Vakarėlių liūtui

Jis puikiai jaučiasi šokių aikštelėje, galėtų linksmintis iki išnaktų ir rodos, niekada nepavargsta nuo naktinio gyvenimo? Galbūt nepavyks nukeliauti į metų vakarėlį, tačiau gal išeitų tokį surengti savo namuose? Padėk mylimajam jam ruoštis – Kalėdų proga padovanok įmantrų kokteilių plakimo rinkinį ar netgi barmenų kursus.

Gamtininkui

Pasimatymo metu tavo išrinktasis mąsliai spokso į debesis ir negali ramiai praeiti pro gyvūnėlį, bent trumpam nestabtelėjęs? Tau pasisekė – gerai pasukus galvą jį pradžiuginti nebus sunku. Internetinėse parduotuvėse arba knygynuose paieškok įdomių leidinių: žinyno apie žvejybą, debesų stebėjimo enciklopedijos, įdomiausių ir unikaliausių Žemės kampelių fotografijų albumo. Jeigu norisi laiką džiaugiantis gamta praleisti dviese, pradžiugink jį žygiu po įdomias Lietuvos apylinkes, skrydžiu oro balionu ar, jei jautiesi drąsi ir užtikrinta, netgi kelione į pelkes.

Maištininkui

Jis svaigsta dėl visko, kas netradiciška, originalu ir nematyta? Nori išsiskirti iš minios ir tiek vidumi, tiek išore yra bent šiek tiek maištingas? Išsiaiškinti, ko jis nori, nėra labai sunku. Kas jį domina? Jeigu mylimasis jau kurį laiką kalba apie tai, kaip norėtų tatuiruotės, su smulkmenomis išsiaiškink kokios. Žinodama detales galėsi parūpinti norimo piešinio eskizą (galbūt netgi nupiešti jį pati!). Jeigu nei piešimas, nei prašymas, jog kas nors pieštų, nedomina, turėk omenyje, kad bene kiekvienas tatuiruočių salonas suteikia galimybę nusipirkti dovanų kuponus. Tačiau atmink, kad tatuiruočių nepilnamečiams niekas nedaro, todėl jei tavo vaikinui dar nėra 18, padovanok jo dievinamos skandalingos įžymybės biografiją.

Menininkui

Jis – meniškos sielos? Turi bent vieną, du ar tris talentus, kuriais nepaliauja tavęs stebinti? Stebėk jį! Jeigu pastebėjai, jog mylimasis puikiai dainuoja, tačiau to nepripažįsta arba tiesiog numoja ranka, galbūt jam patiktų galimybė šio meno pasimokyti profesionaliai? Galbūt jis laukte laukia, kol į rankas pateks muzikinis instrumentas ar bent jau knyga, kuri padėtų išmokti groti? Fotografijos kursai, bilietai į įmantrią meno parodą ar kino festivalio abonementas – gerai pasuk galvą ir pradžiugink savo meniškąjį vaikiną!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis