Filmas savaitgaliui: ką verta pamatyti namie?(VIDEO)

Panele.lt penktadienio rubrikoje „Filmas savaitgaliui“ - tik įdomiausi ir smagiausi filmai! Ką žiūrėsime šį savaitgalį?

„Syrup“

Kas slepiasi už blizgančių ir tobulą gyvenimą vaizduojančių reklamų? „Syrup“ atskleis, kaip iš pažiūros kasdieniški daiktai tampa sensacijomis vien dėl gudrios reklamos ir kaip ji veikia mūsų smegenis. Jaunas vaikinas sukuria energetinio gėrimo idėją, kurią pavagia iš pažiūros gero linkintis jo kambario draugas. Idėja draugą per metus paverčia milijonieriumi, todėl pagrindinis herojus pasiryžta sukurti kažką, kas sudrebins visą reklamos pasaulį. O kaip jam sekėsi tai padaryti, sužinosit pažiūrėjusios šį filmą.

„Dark Shadows“

Po kelių šimtmečių praleistų karste po žeme Johnny Depp'o įkūnytas vampyras grįžta į savo šeimos dvarą. Anksčiau klestėjusi Kolinsų šeima dabar sunkiai suduria galą su galo, o jų žvejybos verslas merdi. Dėl visko kalta miestelį valdanti ragana, kuri ir prakeikė vampyrą šimtmečiams vienatvės. Tačiau jis nusprendžia atkurti gerą šeimos vardą ir susigrąžinti mylimąją. Juodojo humoro komedija sušildys net ir niūriausią vakarą!

„Little Women“

Artėjant Kalėdoms siūlome pažiūrėti tikra šventine klasika tapusį filmą „Little Women“. Marčų šeima gyvena skurdžiai, tačiau yra laimingi, nes turi vienas kitą ir galimybę padėti likimo nuskriaustiesiems. 4 seserys Megė, Džo, Betė ir Eimė laukia iš karo grįžtančio tėčio, stengiasi praskaidrinti savo niūrią kasdienybę ir patiria, ką reiškia iš vaiko tapti jauna mergina.

„Daydream Nation“

Paauglė Karolina atsikrausto į mažą miestelį ir suvokia, kad čia jau bus labai nuobodu: bendraklasiai iš neturėjimo ką veikti nuolat svaiginasi, miestelyje beveik nėra jaunimui aktualių pramogų, o mokykloje jai niekaip nepavyksta rasti giminingų sielų. Todėl ji nusprendžia suvilioti jauną mokytoją, kuris pasiduoda jaunosios mokinės kerams, net nepajusdamas, kad ją įsimylėjo. Viskas pasidaro dar labiau sudėtinga, kai Karolinos bendraklasis pameta dėl jos galvą ir bando laimėti jos širdį.

Daugiau filmų rasi ČIA


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis