Užkeliauk pasaulį: #TimeToMove2017 renginiai tavo mieste

Šiuo metu visoje Europoje siaučia kampanijos „TimeToMove2017“ vėjai! Ši kampanija skirta jauniems žmonėms, besidomintiems tarptautinėmis galimybėmis: jei kasdien vis ankštesni darosi mokyklos suolai ar ima slėgti universiteto auditorijos, keliauk atrasti pasaulio ir patirk, kaip tavo bendraamžiai mokosi, gyvena ir dirba visame pasaulyje!

Nori studijuoti užsienio universitete, tačiau nenutuoki, kaip jis vertinamas įvairiose reitingavimo sistemose? Ar jau esi studentas ir ieškai patikimo, saugaus būsto užsienyje? Svajoji vasarą praleisti keliaudamas po Europą, tačiau tam neturi pinigų? O gal nori tapti tarptautinės savanorystės projekto dalyviu, bet nenumanai, nuo ko pradėti ir kaip išsirinkti sau tinkamiausią šalį bei veiklą?

Saulės, spalvų ir patirčių gali rasti tarptautinės kampanijos „Time to Move 2017“ metu!

„Time to Move“ kampanijos renginius organizuoja Eurodesk Lietuva atstovai įvairiausiuose miestuose, juose dalyvauja tarptautiniai partneriai: „Work and Travel“ keliones organizuojantys „Jaunimo kelionės“ ir tarptautinius moksleivių jaunimo mainus, nunešančius net už Atlanto rengiantys „FLEX“ bei Baltijos-Amerikos laisvės fondas, suteikiantis galimybes vykti stažuotėms, praktikoms ir kt. į JAV.

Renginių metu turėsi galimybę susipažinti su tarptautinių programų organizatoriais ir dalyviais, kurie papasakos, kur kreiptis ir nuo ko pradėti, jei kitą semestrą nori praleisti ne savo gimtajame mieste, bet JAV, Kanadoje ar Naujojoje Zelandijoje.

Nesvarbu, tau 15 ar 25 m. – metas atrasti pasaulį. Dabar gali sužinoti viską apie studijas, savanorystę, stažuotes, praktikas, keliones ir pasidalinti vertingomis nuorodomis su savo bendraamžiais!

Renginių kalendorių ir kitą informaciją gali peržiūrėti ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis