TESTAS: kokia dovana labiausiai pradžiugins tavo draugę?

Iki Kalėdų liko vos kelios dienos, o tu niekaip nesugebi išrinkti dovanos savo geriausiai draugei? Tai normalu, juk artimiausiems ir mylimiausiems visada norime rasti tą vienintelę ir ypatingą dovaną...

Siūlome į šią kasmetinę „užduotį“ pažvelgti kūrybiškai: į kurią jaunąją žvaigždę tavo draugė panaši? Sužinok atsakymą atlikusi testą ir atsižvelgdama į jį išrink dovaną, kuria džiaugtųsi tiek garsenybė, tiek tavo mylima draugė!


TESTO ATSAKYMAI:

Tavo draugė - Taylor Swift


Taylor Swift. SIPA/Scanpix nuotrauka

Svajoklė, romantikė ir amžinai įsimylėjusi - taip galėtume apibūdinti tavo draugę. Ji, kaip ir Taylor Swift, turi silpnybę mieliems mergaitiškiems niekučiams, labiau už viską vertina su šiluma kurtas rankų darbo dovanas ir nuoširdumą. Ją labiau džiugina ne pati dovana, o faktas, kad tu apie ją galvoji ir stengeisi atspėti, ko trokšta jos širdis. Tokiai merginai patiks meilės romanai, praktinės knygos, bilietai į kiną, minkšta pižama ar kvepiančių žvakių rinkinys. Tik nepamiršk šilto atviruko!

Tavo draugė - Selena Gomez


Selena Gomez.
AFP/Scanpix nuotrauka

Ji visuomet atsiduria dėmesio centre, iš proto veda vaikinus, bet niekada neatsisako tau padėti. Jai labai svarbi jos išvaizda, tačiau ji taip pat turi ir rimtų ateities bei karjeros planų. Geriausia būtų jai išrinkti tokią dovaną, kuri būtų dviguba: kas nors grožiui ir žinių gilinimui. Todėl neprašausi padovanojusi jai kosmetikos rinkinį ir darbo kalendorių - taip draugė tikrai žinos, kad ją puikiai pažįsti. Taip pat tinka grožio procedūros, stalo žaidimai ar jos mėgstamiausio žurnalo prenumerata.

Tavo draugė - Lana Del Rey


Lana Del Rey.
SIPA/Scanpix nuotrauka

Ar tavo draugė - labai geros širdies, bet itin išsiblaškiusi? Ji, kaip ir atlikėja Lana Del Rey - meniškos prigimties ir turinti ypatingą požiūrį į gyvenimą. Ši mergina gali kas savaitę įsimylėti vis naują vaikiną, parašyti jam graudžią meilės dainą, dienų dienas iš sielvarto gulėti lovoje, o vieną rytą ji netikėtai prisipildyti džiugesiu. Tokiai meniškai asmenybei puikiai tinka jos mėgstamos grupės albumas, meilės eilėraščių rinkinys, bilietai į teatrą ar jos dievinamo dainininko ar dailininko memuarai. Jokiu būdu nedovanok jai „nuobodžių“ dovanų: parduotuvėse supakuotų kūno priežiūros rinkinių ar kelionės vadovo - jai svarbu, kad dovana turėtų „dvasią“.

Tavo draugė - Miley CyrusMiley Cyrus. SIPA/Scanpix nuotrauka

Tavo draugė - visuomet dėmesio centre. Ji žino visas pramogų pasaulio naujienas, pirmoji išbando naujausias šukuosenų tendencijas, gali tris kartus per dieną keisti nagų spalvą ir dalinasi kiekviena savo mintimi socialiniuose tinkluose. Jai patinka greitas gyvenimo tempas, o studijos ar nuobodus darbas jai tolygu prakeiksmui. Tokiam „uraganui“ puikiai tiks naujas stilingas apdaras (kuo spalvingesnis!), apsilankymas šukuosenų salone, „crazy“ aksesuarai, bilietai ekstremalioms pramogoms arba muzikos grotuvas, pilnas jos mėgstamiausių dainų.

Linkime gražių švenčių!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis