Kalėdų burtai: sužinok, kas tave myli, o kas - nekenčia

Kalėdos - stebuklų metas. Tikima, kad būtent Kūčių naktį vyksta didžiausi stebuklai ir galima sužinoti atsakymus į tuos klausimus, kurie jau seniai neramina.

Jauniausia Lietuvos ragana Neringa Saladžė specialiai panele.lt skaitytojoms siūlo išbandyti ypatingą Kalėdų burtą, kuris padės sužinoti, kas tave myli, o kas - nekenčia. Tau tereiks popieriaus, skirtingų spalvų siūlų ir pintinės.

Sukarpyk popieriaus lapą į mažus gabalėlius ir ant kiekvieno jų surašyk sau artimų žmonių vardus. Pradėk nuo šeimos narių, tuomet įtrauk artimiausius draugus, patinkančius vaikinus, žmones, su kuriais nesutari ir t.t.

Tuomet kiekvieną jų susuk į mažą ritinėlį ir kiekvieną pririšk prie vis skirtingos spalvos siūlo. Sudėk ritinėlius į pintinę ir palik Kūčių naktį po eglute. Tuomet Kalėdų rytą su niekuo nekalbėk ir netarusi nė vieno žodžio skubėk prie šventinės eglės. Tuomet sugalvok klausimą (tarkime, „Kas mane myli“; „Kas manęs nemėgsta“, „Kas man nori padėti“) ir trauk po vieną siūlą. Žmogaus vardas, kurį rasi ritinėlyje ir bus atsakymas į tavo klausimą. Atsakymai galios iki kitų Kūčių!

Panele.lt primena, kad burtais nereikia aklai tikėti, bet galima pažaisti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis