Žiemos meilė: romantiškiausi Kalėdiniai filmai(VIDEO)

Žiemos šventės – puiki proga atsipūsti nuo įgrisusios rutinos, pabūti su artimaisiais ir tiesiog pasimėgauti laisvu laiku bei leisti sau tiesiog nieko neveikti. Juk po vaišių ir dovanų išpakavimo ateina tas metas, kai norisi tiesiog ramiai pagulėti ir pažiūrėti smagų Kalėdinį filmą. Todėl tu ilsėkis, filmais pasirūpinsime mes!

„The Holiday“

Kalėdos – metas, kai norisi pabūti su mylimaisiais ir kartu pasidžiaugti žiemos ramybe. Tačiau ką daryti, kai prieš pat šventes sužinai, kad mylimasis tau buvo neištikimas, ar dar blogiau – tavimi tik naudojosi? Būtent taip ir nutiko pagrindinėms šio filmo herojėms. Kadangi viskas joms įgriso iki kaulo, jos nusprendo leisti į avantiūrą ir apsikeisti vienai su kita namais. Todėl Kalėdoms darboholikė Cameron Diaz herojė iš JAV skrenda į Didžiąją Britaniją, o Kate Winslet – į JAV. Kuo merginoms baigsis šis nuotykis, pamatysite viename romantiškiausių Kalėdų filmų „The Holiday“.

„Bridget Jones' Diary“

30-metį perkopusi Bridžita nusprendžia, kai Naujieji metai jai bus ypatingi: ji mes rūkyti, gerti, numes nereikalingus kilogramus ir, svarbiausia, susiras sau vaikiną. Tačiau ji greitai pastebi, kad susikurtą planą vykdyti – itin sudėtinga, ypač, kai panosėje kasdien vaikšto labai žavus ir arogantiškas jos bosas. Labai linksmas filmas, kuriame kiekviena mergina ras bent dalelę savęs. Filmo anonsą rasi ČIA.

„Love Actually“

Kalėdinių filmų klasika tapusi juosta apie meilę, kuri aplanko visus: tiek į paauglystę įžengusį berniuką, tiek rimtą politiką, tiek praeityje garsią roko žvaigždę. Šis filmas sudarytas iš daugybės istorijų, kurios viena su kita susijusios ir viena kitą papildo. „Love Actually“ rasite visko: ir juokelių, ir ašarą spaudžiančių akimirkų, o svarbiausia – daug daug meilės.

„Serendipity“

Kalėdinių dovanų pirkimo karštinė. Vaikinas ir mergina parduotuvėje griebia tą pačią pirštinių porą. Vaikinas, matydamas, kad sutiktoji mergina pirštinių iš tiesų trokšta, siūlo mainus: jis atiduos jai pirštines, jei ji nueis su juo į pasimatymą. Nors nepažįstamoji turi vaikiną, tačiau leidžiasi įkalbama šio žavaus niujorkiečio ir vos po keleto kartu praleistų valandų suvokia, kad tos pirštinės buvo ne sutapimas, o tikrų tikriausia lemtis...

„The Family Stone“

Vienas didžiausių išbandymų merginos gyvenime – pažintis su mylimojo tėvais. O ką daryti, jei tavo vaikino šeimyna – itin keista ir įtartinai miela? „Sekso ir miesto“ žvaigždė Sarah Jessica Parker bandys įtikti keistąjai Stounų šeimynėlei, nes tik su jų palaiminimu mylimasis galės jai pasipiršti. Todėl ji nusprendža Kalėdų proga būsimuosius uošvius ir aplankyti. Filmo anonsą rasi ČIA

„Surviving Christmas“

Vienišas vaikinas nusprendžia bent vienerias Kalėdas sutikti su artimaisiais. Jis grįžta į savo vaikystės namus, kurie jau seniai parduoti kitai šeimai, ir nusprendžia sumokėti naujiesiems gyventojams apvalią sumą pinigų, kad tik šie leistų jam šventes sutikti senuosiuose namuose. Šeimynėlė sutinka, tačiau greitai suvokia, kad jiems reikės ne tik namą, bet ir save „išnuomuoti“!

„Four Christmases“

Jaunos porelės tėvai – seniai išsiskyrę, todėl jie per Kalėdas privalo aplankyti ne dvi, bet net keturias šeimas. Kaip suspėti? O svarbiausia – kaip neišprotėti matant, kad tavo mama pradėjo draugauti su geriausiu tavo draugu, tavo broliai akivaizdžiai „kabina“ tavo merginą, o merginos mama skuba rodyti jos vaikystės nuotraukų, kai mylimoji buvo apvalutė paauglė. Ir visa tai vyksta tą pačią dieną! Įdomu, ar porelė ištvers tokį išbandymą... Filmo anonsą rasi ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis