Filmas vietoj pamokų: filmai apie istorines asmenybes, kurios įkvepia(VIDEO)

Kinas - vis dar viena populiariausių laisvalaikio pramogų. Tačiau kartais norisi ne vien smagių komedijų ar ašaringos romantikos. Šįkart siūlome pažiūrėti penkis filmus apie istorines asmenybes, kurių gyvenimas kursto aistras iki šiol.

1. Hitchcock

Alfred Hitchcock - vienas žinomiausių kino meistrų. Jo sukurti šedevrai iki šiol po sceną narstomi kritikų ir kino žinovų, jo filmavimo technikos įtrauktos į universitetinius vadovėlius. Tačiau ne mažiau įspūdinga buvo ir paties Hitchcock'o asmenybė. Filmas pasakoja apie garsiojo „Psycho“ kūrimą, paslaptis, ginčus, režisieriaus santykius su šeima bei savo pavaldiniais. Žmogus, kuris stingdė kraują kino salėse, dabar pats tapo filmo centru. Tragikomiškai žavi juosta - šiuo metu kinuose.

2. The Iron Lady

Dar visai neseniai vyravo nuomonė, kad ideali moters vieta - virtuvėje prie puodų ir auginant vaikus. Jaunoji britė Margaret Thatcher manė kitaip. Ji norėjo tapti politike, kas tuo metu buvo laikoma didžiausiu skandalu. Kokio sudėtingumo kelią jai teko nueiti, kol tapo pirmąja moterimi Didžiosios Britanijos ministre pirmininke - pamatysite filme "Geležinė ledi"

3. Coco before Chanel

Maža juoda suknelė, kvepalai "Chanel no. 5" ir perlai - tai privaloma kiekvienai stilingai damai. Smulkutė prancūzė Gabrielle Chanel dirba siuvėja, o vakarais dainuoja užeigoje. Prancuziškos aistros, nelaiminga meilė ir pirmoji Chanel kolekcija - fashionistų ir kritikų išgirtoje "Coco before Chanel"

4. Frida

Gražuolė Salma Hayek visam pasauliui įrodė, kad sugeba žavėti ne tik ugningu temperamentu ir pribloškiančia išvaizda. Šlubuojanti eisena, suaugę antakiai ir amžinas skausmas - būtent tokią heroję Salma daugybę metų norėjo suvaidinti. Ji - Frida Kahlo, žymioji Meksikos tapytoja, dailininko Diego Riveros žmona ir tragišką gyvenimą gyvenusi talentinga moteris. Jaunysteje patekusi į autobuso avariją, ji visą gyvenimą turėjo kęsti didžiulius skausmus ir vaikščioti pasiremdama lazdele. Tačiau užsispyrusi Frida sugebėjo tapti žymia dailininke ir net ištekėti už pagarsėjusio mergišiaus Diego. Spalvinga ir graudi jos drama - filme "Frida".

5. The King's Speech

Ar žinojote, kad šiandieninė ilgiausiai kada nors valdžiusi karalienė Elizabeth galėjo ja ir netapti? Jos tėvas, karalius George VI, buvo pirmas eilėje į karaliaus sostą, bet, kadangi po savo tėvo karaliaus mirties buvo vis dar nevedęs, sostas atiteko jaunesniajam broliui Albertui. Tačiau šis pamilo skandalingą (ir du kartus išsiskyrusią) amerikiečių aktorę Wallis Simpson ir teisę į sostą prarado. Taip George VI tapo karaliumi. Šis filmas - apie karalių, kuris nedrįso kalbėti viešai, bet užsispyrė šią ydą įveikti. Be to, jį įkūnijo žavusis Colin Firth...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis