2014-ųjų metų prognozė dvylikai Zodiako ženklų

Kas gi laukia mūsų 2014-aisiais metais? Būtent šio klausimo ir paklausėme jauniausios Lietuvos raganos Neringos Saladžės. Skaityk raganos prognozę savo Zodiako ženklui ir sužinok, ko verta laukti ir tikėtis!

AVINAS

„Nesidžiauk radęs, neverk pametęs“ - tiksliausiai visus metus apibūdinantis posakis, tad išlaikykite pusiausvyrą, nes šie metai - didelių kontrastų, tiek fizinių, dvasinių ir moralinių, tiek materialinių, laikotarpis. Mokėkite ramiau reaguoti į likimo dovanas, tuomet nereikės smarkiai nusivilti nesėkmėmis.

JAUTIS 

Meilės virsmas ir permainos. Neturintys perspektyvos ir braškantys ryšiai nutrūks. Tiesiog nebebus reikalo jų tęsti, o patys jie ir nesivystys . Svarbu suvokti, ko iš tikrųjų norite ir ko jums reikia. Labai svarbu visose gyvenimo srityse pirmiausiai apžvelgti ir įvertinti visą situaciją, o tik paskui imtis veiksmų. Todėl šie metai - nuolatinių apmąstymų ir pasirinkimų.

DVYNIAI

Norėsis daryti viską ir iš karto ir čia bus didžiausia klaida, nes iki galo nieko nepadarysite ir savimi nusivilsite. Todėl būtina išsirinkti vieną darbą ir jį padaryti iki galo, šios taisyklės užteks visiems metams. Venkite tokios atsakomybės, kurios negalėsite įvykdyti ar pateisinti lūkesčių.

VĖŽYS

Radikalių pokyčių metas. Metas išlįsti iš kiauto, kuriame slepiesi jau ilgą laiką. Išdrįsk padaryti bent vieną darbą, kurį jau seniai turi įvykdyti, bet dėl įvairių priežasčių atidėlioji. Šie metai bus tikrų išbandymų laikotarpis ir jei jų neišsigąsi, daug šįmet pasieksi.

LIŪTAS

Ką pasieksi per šiuos metus, tuo džiaugsiesi dar penketą metų. Ruoškis išbandymams, ypač darbe ar moksluose, nes jų tikrai netrūks. Tačiau iššūkiai tave nuteiks teigiamai ir su jais nesunkiai susitvarkysi. Taip pat esant galimybei verta apmąstyti savo santykius, ryžtis įsipareigojimams, vedyboms ir t.t.

MERGELĖ

Malonios permainos. Šįmet ypač palanku pastoti, kurti šeimą, ieškoti meilės, todėl neužgniaužk savo jausmų, o leisk jiems žydėti, įsileisk naujus žmones į savo širdį. 2014-ieji bus tavo meilės metai.

SVARSTYKLĖS

Išminties ir pinigų metai, lydės palankios aplinkybės ir partneriai, kurie padės pasiekti užsibrėžtų piniginių tikslų. Palanku investuoti, pirkti ar parduoti nekilnojamą turtą. Sutiksite tikrų draugų, kurie nušvies jūsų gyvenimą naujomis mintimis ir idėjomis.

SKORPIONAS

Verta klausyti intuicijos, ji sufleruos teisingai. Jeigu planuoji vestuves, skubėk jas surengti šįmet. Taip pat palankus metas investuoti į brangesnius pirkinius, galbūt automobilį. Sėkmė lydės atkakliuosius, nes laukia kliūtys, kurios parodys, ar tikrai norite pasiekti savo tikslą. 

ŠAULYS

Karminis piniginių skolų gražinimo laikas. Laukia daug smulkių ir netikėtų išlaidų, bet kokiu atveju tai priklausys nuo jūsų pačių budrumo ir pastangų. Tik svarbu būti sąžiningiems patiems su savim ir pirkti tik tai, kas iš tikrųjų reikalinga, o ne pasiduoti impulsyviems pirkiniams.

OŽIARAGIS

Blaškymasis tarp darbo ir namų, nesusikalbėjimas su pačiu savimi, kivirčai su aplinkiniais. Atrodys, kad dėl jūsų nesėkmių kalti visi kiti, tik ne jūs. Todėl patartina tiesiog kritiškiau vertinti savo veiksmus, įsiklausyti į aplinkinių pastabas ir ramybės ieškoti namuose. Būtent juose šįmet lauks stiprybė ir užuovėja.

VANDENIS

Patartina šiuos metus praleisti sėsliai, ramiai, vengti tolimų kelionių, gyvenamosios vietos ir darbo ar mokslo krypties keitimo. Nepalanku imtis permainų, keisti gyvenimo būdą. Plaukite pasroviui ir jums pasiseks.

ŽUVYS

Jei planuojate kurti šeimą ar apsigyventi su savo antrąja puse, verta rimtai apgalvoti šį žingsnį. Žuvys gaus galimybę išplaukti į platesnius vandenius, laukia kilimas karjeros laiptais, naujos pareigos arba... vaikelis!

KONKURSAS! Atsakyk į apačioje pateiktus klausimus ir laimėk 50Lt vertės čekį apsipirkti internetinėje parduotuvėje www.apatinukai.lt arba knygą „Gaminame natūralią kosmetiką su Uoga Uoga“


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis